З радістю оголошуємо нових переможців грантової програми Talents For Ukraine! Це представники різних галузей, але підтримати їх – значить підтримати розвиток України!

⭐️ Сай Олексій – художник, автор української скульптури на фестивалі Burning Man, презентацію якої побачили одночасно 80 000 людей з усього світу. Олексій працює в унікальному стилі – з 2004 року він творить з програмою Excel, та застосовує свій власний винахід Excel-Art для створення художніх творів. Його незвичайні роботи були виставлені у багатьох світових галереях: у Лондоні, Нюрнберзі, Маямі, Нью-Йорку та інших містах.

«Ми маємо країну та культуру, яка сама у собі несе величезну кількість сенсів» – каже наш переможець.

⭐️ Семенік Оксана – популяризаторка українського мистецтва, авторка твітер-проєкту Ukrainian art history. Під час перебування в окупованій Бучі, вона пообіцяла собі, що робитиме все для того, щоб про українських митців знали у всьому світі. З того часу вона переконала декілька музеїв визнати українськими, а не російськими таких художників як Куїнджі, Айвазовський, Рєпін та інших, завдяки їй у Музеї мистецтва Метрополітен змінили назву картини Едґара Деґа з «Російські танцівниці» на «Танцівниці в українських костюмах».

«Роботи з написання української історії мистецтва – деколонізованої – ще дуже багато» – вважає Оксана.

⭐️Гольдін Павло – професор, зоолог, дослідник, який дві третини свого життя досліджує морських ссавців. Він вміє визначати вік дельфінів з нашарувань у їхніх зубах, визначати стать і походження тварин з кісток, вираховувати демографічні показники, знаходити та визначати скам’янілі рештки. Науковець описав новий рід і вид кита з черепа, який власноручно склеїв з 50 шматочків, як пазл. Дослідження Павла висвітлювалися у всесвітньо відомих виданнях, як то National Geographic та New York Times.

«Палеонтологія хребетних це одна з небагатьох дисциплін, де кожен може самостійно зробити відкриття – кожного дня, у будь-якому віці. В цій галузі єдиний рух лопатою може зробити студента професором» – розповідає Павло.

Більше про переможців Talents For Ukraine:150.foundation.kse.ua

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати