Серед нових переможців Talents For Ukraine – лікар, медикиня та художник-ювелір. Щиро радіємо за кожного, хто отримує грант на власний розвиток від KSE Foundation!

⭐️ Заічко Катерина – докторка медицини, PhD із ревматології. Головний вклад Катерини у розвиток ревматології – просвітницька діяльність, спрямована на підвищення обізнаності українців про ревматологічні захворювання. Її блог налічує тисячі підписників, публікації містять наукові огляди, рекомендації, опис дієт для пацієнтів із ревматологічними захворюваннями, огляди тематичних книг. Матеріали та виступи Катерини можна знайти на The Village, Бережи себе, Платформі Свідомі.

«Постійно потрібно рухати мізками і швидко-швидко «бігти» аби встигати за усіма оновленнями й бути в «топі», – ділиться Катерина

⭐️ Музика Денис – художник-ювелір, зосереджений на створенні політичних прикрас. Денис працює в напрямку contemporary jewellery, створює прикраси, що розповідають про війну. Брошка «Flower of War», створена з жерстяної банки з-під льодяників та вишитого хрестиком літака у вогні, була на обкладинці німецького журналу про ювелірне мистецтво, темою якого стала війна та мир. А ще Денис разом з дружиною розвивають спільноту українських авторів-ювелірів, лобіюють їх інтереси серед міжнародних партнерів і організовують участь українців у виставках та навчаннях.

«Моя велика мрія – бачити як можна більше українських авторів на міжнародній сцені», – каже Денис.

⭐️Кожухов Сергій – лікар-кардіолог, науковець, який на волонтерських засадах разом з колегами започаткував новий напрямок в Україні та створив перший Центр кардіо-онкології. В третини хворих на рак під час хімієтерапії виникають серцево-судинні ускладнення. Раніше в таких випадках припиняли онко лікування. Для вирішення цієї проблеми лікар створив команду, перейняли світовий досвід, пройшовши стажування в провідних клініках Європи. Зараз лікарі-волонтери активно діляться досвідом з колегами та консультують пацієнтів зі всієї України.

«Кожен пацієнт має право на лікування, кожен пацієнт має право на життя!», – наголошує Сергій.

Більше про переможців Talents For Ukraine: 150.foundation.kse.ua

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати