Грантова програма Talents For Ukraine продовжує шукати та нагороджувати талановитих українців. Раді оголосити трьох нових переможців!

⭐️ Поліна Ярифа – дослідниця забруднення атмосферного повітря та учениця 11 класу. Вона вже третій рік займається науковою діяльністю та є членкинею Київської Малої академії наук. Її проєкт, що стосувався забруднення повітря дрібнодисперсним пилом та озоном під час воєнних дій на території Києва, був відзначений у багатьох конкурсах та міжнародних конференціях. А її новий стартап «Fire impactology» вже отримав апробацію та вперше був представлений на NASA INTERNATIONAL SPACE APPS CHALLENGE.

«Найцікавіше для мене в професії – це можливість зберегти здоров’я людей та своєї сім’ї», – розповідає Поліна.

⭐️ Олег Никифорчин – доктор фізико-математичних наук, фаховий математик, який присвятив більшість свого життя дослідженням і викладанню. Він фокусується на українізації математичної освіти та пише підручники і посібники українською мовою. Своєю метою вважає поповнення університетських бібліотек всієї країни україномовними навчальними виданнями з математики, які зараз у великому дефіциті.

«Велика перевага математики – об’єктивні критерії істинності» – наголошує Олег.

⭐️ Микола Лехновський – STEAM-експерт, керівник ST Lab. Молодіжної лабораторії №1. У 2020 році Микола спільно з командою молодіжного простору Lviv Open Lab започаткував проєкт STEAM школи. Зараз він очолює 2 сучасні STEAM лабораторії (хімічну і технологічну), де проводяться навчання з хімії, біотехнології, 3D моделювання, робототехніки, програмування. Основною ідеєю програм є не лише навчання, а і розвиток особистісних компетенцій. Також велика увага приділяється інклюзивності навчання та залучення ВПО.

«Молодь має потенціал та енергію, необхідну для інновацій та впровадження новаторських ідей. У сучасному світі, де технології швидко розвиваються та змінюються, молодіжне підприємництво стає ключовим фактором у трансформації суспільства», – зазначає Микола.

Більше про переможців Talents For Ukraine 

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати