Журі грантової програми “Talents for Ukraine” від KSE Foundation обрало ще трьох переможців! Кожен з них отримав грант у розмірі 5 тисяч доларів на власний розвиток. Серед наших нових переможців – піаніст, автор українського бестселера “Історія (Не)відомого журналіста” та засновниця освітнього центру, де вчителі, батьки та діти навчаються разом.

Ігор Янчук – композитор-мінімаліст, піаніст, громадський діяч і засновник руху «Джем Толока». Останні 10 років Ігор організовує мистецькі події – фестивалі, благодійні концерти, літературні вечори та виставки. Усього за декілька років наш переможець перейшов від гри на вуличному піаніно поблизу фунікулера до сольного виступу на параді Дня Незалежності у 2021 році! Ігор мріє, щоб проєкт “Піано Фунікулер” став відомим на весь світ, як місце сили та зцілення за допомогою живої музики.

Володимир Бірюков – український теле- та радіоведучий, журналіст, письменник і волонтер. Сьогодні наш переможець співпрацює з міжнародними медіа, аби доносити світові правдиву інформацію про злочини росії. З початку війни Володимир зібрав 4,4 мільйони євро в країнах Балтії для ЗСУ! Його перша книга “Історія (Не)відомого журналіста” про те, як не треба писати інтерв’ю, стала бестселером в Україні. Зараз Володимир готує її другу частину під робочою назвою “Історія (Не)відомого волонтера”. До неї увійдуть 16 новел про людей, яких письменник зустрів на своєму шляху, про ставлення мешканців далеких країн до України та про війну.

Ірина Міньковська – засновниця та керівниця освітніх центрів для педагогів, батьків і дітей “Я І МОЯ ШКОЛА” у Харкові та Києві. Протягом останніх двох років центри навчали 5 тисяч дорослих та дітей! Наша переможниця планує запустити національну програму стажування для вчителів, де 30 викладачів будуть проходити практику в успішних українських підприємствах.

Дізнайтесь більше про наших переможців 

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати