Київська школа економіки, завдяки сприянню міжнародних благодійників, створила програму Talents for Ukraine для підтримки нового покоління лідерів, які вміють мислити поза рамками, є талановитими і нестандартними, діють яскраво і нетривіально. Україна майбутнього неможлива без розвитку творчого потенціалу. Наша мета — допомогти талантам зростати і розвиватися саме тут.

Талановиті, харизматичні та завзяті люди — це основа для відбудови та подальшого розвитку нашої держави. Саме зараз ми хочемо допомогти розкритися на повну кожному!
Бюджет програми складає 1 000 000 доларів. Ми пропонуємо кожному переможцю 5 000 доларів на підтримку, а також залишаємо за собою право визначити розмір підтримки індивідуально.

Ми шукаємо людей, які вже зараз впливають або скоро зможуть вплинути на розвиток України чи світу. Якщо Ви прагнете змінити світ навколо, дієте талановито і нестандартно — ми чекаємо на Вашу заявку для участі в програмі «Talents for Ukraine»!
- сповнені творчої енергії
- допитливі та винахідливі
- маєте унікальний та креативний погляд
- втілюєте велику мрію чи ідею
- вмієте досягати результату
Як це працює
-
Подайте заявку
Натисніть кнопку «Подати заявку», заповніть всі необхідні поля та очікуйте на зв’язок від команди KSE Foundation.
Заявки приймаються аж допоки ми не вичерпаємо увесь бюджет програми «Talents for Ukraine»
-
Розгляд заявок журі
Всі заявки уважно розглядають члени експертного журі. На кожному етапі ми обираємо найкращі заявки та вибираємо переможців. Тривалість етапу — від одного до трьох тижнів.
-
Зворотній зв’язок
Ми обов’язково повідомимо вам про результат. Наша команда зв’яжеться з переможцями для обговорення деталей.
-
Оголошення переможців
Про нових переможців кожного етапу конкурсу Ви зможете дізнатися в розділі «Переможці» на сайті KSE Foundation та з інших наших офіційних джерел.
ЧАСТІ ПИТАННЯ
- Перше — творча енергія: Вам не сидиться спокійно, Ви шукаєте і знаходите шляхи реалізації вашого креативного потенціалу.
- Друге — допитливість й винахідливість: Ви мислите незалежно і творчо там, де Ви розбираєтеся найкраще.
- Третє — унікальність і креативний підхід: Ви працюєте над чимось, що більше ніхто не робить, при цьому обираєте нестандартні рішення.
- Четверте — мета чи велика ідея: Ви мрієте змінити на краще Україну або й навіть увесь світ.
- П'яте — вміння досягати результату: Ви маєте історію перемог і поразок та продовжуєте йти до успіху.
Переможці
-
Володимир ЖдановГромадський активіст, засновник сімейної ферми
-
Володимир ЖдановГромадський активіст, засновник сімейної ферми
Володимир вирощує люфу — ліану, з плодів якої виготовляє натуральні та екологічно чисті мочалки для бані та губки для миття посуду, завдяки чому навіть потрапив до української Книги рекордів Гіннеса.
-
Микита ЄланськийСпеціаліст міжнародного рівня зі штучного інтелекту
-
Микита ЄланськийСпеціаліст міжнародного рівня зі штучного інтелекту
Микита – спеціаліст міжнародного рівня зі штучного інтелекту та біотехнологій. Микита розробляє автоматичну систему перезаряджання та комплектації хмари дронів “Вулик”, яка зможе безперервно оперувати великою кількістю БПЛА в повітрі.
-
Нана ВойтенкоУкраїнська нейробіологиня, електрофізіологиня, дослідниця болю
-
Нана ВойтенкоУкраїнська нейробіологиня, електрофізіологиня, дослідниця болю
Нана – українська нейробіологиня, електрофізіологиня та дослідниця болю. Протягом 20 років в Інституті фізіології ім. О.О. Богомольця НАНУ Нана вивчала молекулярні механізми хронічного білю різного походження, в тому чіслі вплив на нього імунної системи. Науковиця вперше з’ясувала, які нервові клітини залучені до процесу кодування больового сигналу та які молекулярні механізмі залучені в генерування довготривалого болю. Переможниця мріє створити в Україні медичний університет західного зразку та впровадити в медичну практику персоналізовану генетичну терапію. Це, крім іншого, дозволить подолати спонтанний біль при цукровому діабеті.
-
Олена ПаренюкРадіобіологиня
-
Олена ПаренюкРадіобіологиня
Олена — радіобіологиня, фахівець у дослідженні радіаційної безпеки, яка бачить великі перспективи використання умов Чорнобильської АЕС для досліджень космосу, зокрема, унікальних умов нейтронного опромінення.
Радіобіологиня Олена Паренюк про головну загрозу можливого підриву ЗАЕС