Talents
for Ukraine

Talents
for Ukraine

програма з підтримки яскравих, креативних й талановитих українців від Київської школи економіки
Аплікаційна Форма
ПРО ПРОГРАМУ

Київська школа економіки, завдяки сприянню міжнародних благодійників, створила програму Talents for Ukraine для підтримки нового покоління лідерів, які вміють мислити поза рамками, є талановитими і нестандартними, діють яскраво і нетривіально. Україна майбутнього неможлива без розвитку творчого потенціалу. Наша мета — допомогти талантам зростати і розвиватися саме тут.

Для кого Програма

Талановиті, харизматичні та завзяті люди — це основа для відбудови та подальшого розвитку нашої держави. Саме зараз ми хочемо допомогти розкритися на повну кожному!

Бюджет програми складає 1 000 000 доларів. Ми пропонуємо кожному переможцю 5 000 доларів на підтримку, а також залишаємо за собою право визначити розмір підтримки індивідуально.

КОГО ШУКАЄМО

Ми шукаємо людей, які вже зараз впливають або скоро зможуть вплинути на розвиток України чи світу. Якщо Ви прагнете змінити світ навколо, дієте талановито і нестандартно — ми чекаємо на Вашу заявку для участі в програмі «Talents for Ukraine»!

Ми шукаємо саме Вас, якщо ВИ:
 • сповнені творчої енергії
 • допитливі та винахідливі
 • маєте унікальний та креативний погляд
 • втілюєте велику мрію чи ідею
 • вмієте досягати результату
Подати заявку

Як це працює

 • Подайте заявку

  Натисніть кнопку «Подати заявку», заповніть всі необхідні поля та очікуйте на зв’язок від команди KSE Foundation.

  Заявки приймаються аж допоки ми не вичерпаємо увесь бюджет програми «Talents for Ukraine»

 • Розгляд заявок журі

  Всі заявки уважно розглядають члени експертного журі. На кожному етапі ми обираємо найкращі заявки та вибираємо переможців. Тривалість етапу — від одного до трьох тижнів.

 • Зворотній зв’язок

  Ми обов’язково повідомимо вам про результат. Наша команда зв’яжеться з переможцями для обговорення деталей.

 • Оголошення переможців

  Про нових переможців кожного етапу конкурсу Ви зможете дізнатися в розділі «Переможці» на сайті KSE Foundation та з інших наших офіційних джерел.

Подати заявку

ЧАСТІ ПИТАННЯ

У мене є ідея проєкту, чи можу я подати заявку на його фінансування?
Мета програми «Talents for Ukraine» — допомогти талантам зростати і розвиватися саме в Україні. Ваші проєкти, досягнення, ідеї змін — це неодмінна складова таланту,яку ми обов'язково розглянемо. Втім, основна мета проєкту - це підтримка талантів, а не фінснування стартапів чи бізнесу. Тож у розгляді заявок, пов'язаних з реалізацією бізнес-ідей до уваги братиметься у першу чергу інноваційність та нестандартність пропонованих рішень
Які критерії оцінювання моєї заявки?
 • Перше — творча енергія: Вам не сидиться спокійно, Ви шукаєте і знаходите шляхи реалізації вашого креативного потенціалу.
 • Друге — допитливість й винахідливість: Ви мислите незалежно і творчо там, де Ви розбираєтеся найкраще.
 • Третє — унікальність і креативний підхід: Ви працюєте над чимось, що більше ніхто не робить, при цьому обираєте нестандартні рішення.
 • Четверте — мета чи велика ідея: Ви мрієте змінити на краще Україну або й навіть увесь світ.
 • П'яте — вміння досягати результату: Ви маєте історію перемог і поразок та продовжуєте йти до успіху.
Якою мовою мені заповнювати заявку?
Ми чекаємо на Ваші заявки українською або англійською мовами.
Який розмір фінансової підтримки?
Ми пропонуємо кожному переможцю грант у розмірі 5 000 доларів*, а також залишаємо за собою право визначити обсяг фінансової підтримки індивідуально. (* по курсу на момент запуску програми).
Як дізнатися результат розгляду моєї заявки?
Незалежно від результату, ми обов’язково повідомимо Вам про результат розгляду Вашої заявки за тими контактами, які Ви вказали в аплікаційній заявці.
Який кінцевий строк подачі заявок?
Грантову програму відкрито до вичерпання бюджету. Заявки будуть прийматися постійно протягом всього цього часу.

Переможці

 • Ігор Луценко
  Редактор і журналіст, громадський діяч
 • Ігор Луценко
  Редактор і журналіст, громадський діяч

  Ігор успішно реалізує свої навички в українському війську, отримав орден «За мужність». Пан Луценко мріє налагодити повітряний міст з Південної Америки до станції ім. Вернадського, яка знаходиться в Антарктиді.

 • Вікторія Задорська
  Оповідачка історій, письменниця, режисер та сценарист
 • Вікторія Задорська
  Оповідачка історій, письменниця, режисер та сценарист

  У Вікторії є ідея чудового проєкту, який розкриє забуту, але дуже цікаву частину української культури – рух львівських гіпі у 70-х роках. Серіал, який вона задумала, сприятиме формуванню позитивного іміджу українців як нації, яка прагне демократії та свободи слова.

 • Ігор Сердюк
  Історик, майстер спорту зі спортивного орієнтування (рогейн), альпініст, інструктор
 • Ігор Сердюк
  Історик, майстер спорту зі спортивного орієнтування (рогейн), альпініст, інструктор

  Зараз Ігор працює з військовими та навчає практичній топографії, основ орієнтування і пілотування цивільних дронів. Окрім того він має великий досвід у використанні туристичного спорядження та одягу, знає їх переваги і недоліки. Грантові кошти планує витратити на технічне забезпечення навчань та створення експертного навчального і консультаційного контенту.

 • Марта Кондрин
  Підприємиця, співзасновниця майстерні з виготовлення шкіряних виробів ручної роботи
 • Марта Кондрин
  Підприємиця, співзасновниця майстерні з виготовлення шкіряних виробів ручної роботи

  Разом з командою працює над стартапом «Mycelia Tech». Команда вивчає можливості створення шкіри з міцелію грибів. Такий матеріал не містить тваринних продуктів та біологічно розкладається, а його виробництво не завдає шкоди навколишньому середовищу. Це топ-технологія, що зараз розвивається в світі, зокрема компанія Hyundai використовує подібну практику. Грантові кошти вона витратить на облаштування лабораторії та створення перших зразків.