Київська школа економіки, завдяки сприянню міжнародних благодійників, створила програму Talents for Ukraine для підтримки нового покоління лідерів, які вміють мислити поза рамками, є талановитими і нестандартними, діють яскраво і нетривіально. Україна майбутнього неможлива без розвитку творчого потенціалу. Наша мета — допомогти талантам зростати і розвиватися саме тут.

Талановиті, харизматичні та завзяті люди — це основа для відбудови та подальшого розвитку нашої держави. Саме зараз ми хочемо допомогти розкритися на повну кожному!
Бюджет програми складає 1 000 000 доларів. Ми пропонуємо кожному переможцю 5 000 доларів на підтримку, а також залишаємо за собою право визначити розмір підтримки індивідуально.

Ми шукаємо людей, які вже зараз впливають або скоро зможуть вплинути на розвиток України чи світу. Якщо Ви прагнете змінити світ навколо, дієте талановито і нестандартно — ми чекаємо на Вашу заявку для участі в програмі «Talents for Ukraine»!
- сповнені творчої енергії
- допитливі та винахідливі
- маєте унікальний та креативний погляд
- втілюєте велику мрію чи ідею
- вмієте досягати результату
Як це працює
-
Подайте заявку
Натисніть кнопку «Подати заявку», заповніть всі необхідні поля та очікуйте на зв’язок від команди KSE Foundation.
Заявки приймаються аж допоки ми не вичерпаємо увесь бюджет програми «Talents for Ukraine»
-
Розгляд заявок журі
Всі заявки уважно розглядають члени експертного журі. На кожному етапі ми обираємо найкращі заявки та вибираємо переможців. Тривалість етапу — від одного до трьох тижнів.
-
Зворотній зв’язок
Ми обов’язково повідомимо вам про результат. Наша команда зв’яжеться з переможцями для обговорення деталей.
-
Оголошення переможців
Про нових переможців кожного етапу конкурсу Ви зможете дізнатися в розділі «Переможці» на сайті KSE Foundation та з інших наших офіційних джерел.
ЧАСТІ ПИТАННЯ
- Перше — творча енергія: Вам не сидиться спокійно, Ви шукаєте і знаходите шляхи реалізації вашого креативного потенціалу.
- Друге — допитливість й винахідливість: Ви мислите незалежно і творчо там, де Ви розбираєтеся найкраще.
- Третє — унікальність і креативний підхід: Ви працюєте над чимось, що більше ніхто не робить, при цьому обираєте нестандартні рішення.
- Четверте — мета чи велика ідея: Ви мрієте змінити на краще Україну або й навіть увесь світ.
- П'яте — вміння досягати результату: Ви маєте історію перемог і поразок та продовжуєте йти до успіху.
Переможці
-
Ігор ЛуценкоРедактор і журналіст, громадський діяч
-
Ігор ЛуценкоРедактор і журналіст, громадський діяч
Ігор успішно реалізує свої навички в українському війську, отримав орден «За мужність». Пан Луценко мріє налагодити повітряний міст з Південної Америки до станції ім. Вернадського, яка знаходиться в Антарктиді.
-
Вікторія ЗадорськаОповідачка історій, письменниця, режисер та сценарист
-
Вікторія ЗадорськаОповідачка історій, письменниця, режисер та сценарист
У Вікторії є ідея чудового проєкту, який розкриє забуту, але дуже цікаву частину української культури – рух львівських гіпі у 70-х роках. Серіал, який вона задумала, сприятиме формуванню позитивного іміджу українців як нації, яка прагне демократії та свободи слова.
-
Ігор СердюкІсторик, майстер спорту зі спортивного орієнтування (рогейн), альпініст, інструктор
-
Ігор СердюкІсторик, майстер спорту зі спортивного орієнтування (рогейн), альпініст, інструктор
Зараз Ігор працює з військовими та навчає практичній топографії, основ орієнтування і пілотування цивільних дронів. Окрім того він має великий досвід у використанні туристичного спорядження та одягу, знає їх переваги і недоліки. Грантові кошти планує витратити на технічне забезпечення навчань та створення експертного навчального і консультаційного контенту.
-
Марта КондринПідприємиця, співзасновниця майстерні з виготовлення шкіряних виробів ручної роботи
-
Марта КондринПідприємиця, співзасновниця майстерні з виготовлення шкіряних виробів ручної роботи
Разом з командою працює над стартапом «Mycelia Tech». Команда вивчає можливості створення шкіри з міцелію грибів. Такий матеріал не містить тваринних продуктів та біологічно розкладається, а його виробництво не завдає шкоди навколишньому середовищу. Це топ-технологія, що зараз розвивається в світі, зокрема компанія Hyundai використовує подібну практику. Грантові кошти вона витратить на облаштування лабораторії та створення перших зразків.