Другий етап Talents For Ukraine набирає обертів, нам приходять нові заявки на участь, а ми тим часом оголошуємо вже другу трійцю переможців, які отримають грант на власний розвиток від KSE Foundation!

⭐️ Дейнега Віталій – засновник благодійного фонду «Повернись Живим» та медіа «Ukrainian Witness», ексзаступник міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Зараз, під час повномасштабної війни, однією з ключових задач Віталія є розвиток проєкту медіа-проєкту «Український свідок», мета якого – розповісти про війну в Україні якомога ширшій аудиторії. Журналісти «Українського свідка» першими зафільмували воєнні злочини росіян в Ірпені, Чорнобилі, Херсоні та інших містах. Ці кадри були у найбільших світових медіа.

«Жоден мій проєкт не став би можливим без величезної кількості людей, їхньої віри та підтримки», – наголошує Віталій.

⭐️ Гнатенко Христина – наймолодша докторка фізико-математичних наук в Україні, професорка кафедри теоретичної фізики Львівського національного університету. Окрім науки, Христина професійно займається скрипкою – вона магістр музичного мистецтва. Серед нагород професорки премії Верховної Ради України для молодих вчених у 2021 році та перемога у премії L’Oréal-UNESCO для жінок у науці у 2023.

«До стійкого успіху може привести тільки наполеглива праця», – вважає Христина.

⭐️ Любка Андрій – український поет, перекладач та есеїст, романи та вірші якого відомі у світі. Але велика війна змінила життя поета, і він став волонтером. Від початку повномасштабного вторгнення команді Андрія вдалося зібрати понад 1 мільйон євро благодійних внесків, які були витрачені на підтримку ЗСУ – позашляховики, пікапи, мікроавтобуси.

«Під час численних поїздок на фронт та деокуповані території я мав сотні нагод зустрічати виняткових людей серед військових і цивільних, які варті того, щоб написати про них в есеїстичній формі» – каже Андрій, тож чекатимемо від нього нових творів!

Більше про переможців Talents For Ukraine

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати