Упродовж 2023 року благодійний фонд Київської школи економіки отримав 46 мільйонів 913 тисяч 009 доларів (близько 1,8 мільярда гривень за курсом на 23.02.2024) внесків від приватних благодійників, українських і міжнародних компаній – це майже на 15% або 6 мільйонів доларів більше, ніж у 2022-му. 

Про це зазначають у річному звіті благодійного фонду.

Усього з початку повномасштабного вторгнення KSE Foundation акумулював на підтримку України у війні майже 88 мільйонів доларів.

Найбільшим благодійником KSE Foundation у 2023 році стала фінансова група ICU – компанія інвестувала в проєкти Фонду майже 1,3 мільйона доларів.

Також найбільші внески зробили:

Укрпошта та кожен українець, який придбав благодійні випуски поштових марок – разом ви направили 1,1 мільйона доларів на облаштування шкільних укриттів і інші благодійні ініціативи;

Фундація Олени Зеленської направила 1 мільйон доларів на укриття для дітей і гелікоптер медичної евакуації – сьогодні він рятує поранених у прифронтових регіонах;

Vodafone Україна інвестували 820 тисяч доларів у освіту воєнного часу, відбудову медичної інфраструктури і ремонт шкільних укриттів;

ХТХ Markets направили 806 тисяч доларів на облаштування укриттів у школах і дитячих садках України та на інші благодійні ініціативи.

У 2023 році внески благодійників KSE Foundation пріоритетно направляв на підтримку та технічне забезпечення Захисників країни та стратегічний розвиток обороноздатності, зокрема, навчання військових і розвиток інновацій.

Важливим напрямком інвестицій Фонду у 2023 році була підтримка місій порятунку ГУР МО України та поповнення парку евакуаційного транспорту.

«Для всіх українців підтримка наших Захисників та армії залишається ключовим пріоритетом, адже це означає підтримку наближення перемоги. Заради цього ми продовжуємо працювати – кожен на своєму місці. Разом з нашими партнерами та благодійниками, у 2023 році ми направили 8,4 млн доларів на гелікоптери медичної евакуаці і місї порятунку; 6,6 млн доларів – на допомогу бригадам та соціальну підтримку; 4 млн доларів – на навчання пілотів БПЛА різних видів і забезпечення безпілотниками та ін.», – зазначає Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation.

Гелікоптер медичної евакуації здатний проводити місії порятунку з найбільш важкодоступних локацій. На борту все необхідне для надання медичної допомоги прямо в повітрі

Так, за підтримки благодійників KSE Foundation, у 2023 році було закуплено і модернізовано гелікоптери медичної евакуації, 19 154 пілоти БПЛА завершили підготовку, бригади на фронті були забезпечені 788 безпілотниками, було закуплено 51 автомобіль, 207 бронежилетів, 140 шоломів, 861 одиниця військового спорядження тощо.

«Втім, ми повинні не лише реагувати на поточну ситуацію, а й думати про майбутнє, про ті сфери, які важливі для розвитку держави, коли війна завершиться. А також про збереження суспільства, незважаючи на жах війни. Однією з таких сфер є освіта», – говорить Світлана Денисенко.

У 2023 році Фонд направляв кошти на підтримку освіти воєнного часу та стипендії для 329 талановитих вступників, дітей ВПО, ветеранів війни і дітей захисників. А також на обладнання укриттів у школах і дитячих садках, відбудову Макарівської медичної амбулаторії і забезпечення лікарень обладнанням і препаратами, підтримку 150 українців у межах програми Talents for Ukraine, інвестиції в ініціативи гуманітарного розмінування і підтримку інноваційних стартапів.

Амбулаторія у селищі Макарів була зруйнована прямим ракетним влучанням 28 березня 2022 року. Вже у квітні 2023 року KSE Foundation представив повністю відновлений медичний заклад.

329 студентів отримали стипендії на навчання у KSE University в 2023 році

19 154 оператори БПЛА завершили підготовку у 2023 році, 788 розвідувальних безпілотників закуплено за рік

У 2023 році були закуплені рентгенографічна система, транспортні і неонатальні інкубатори, ВАК-апарат, аналізатори та ін.

На кінець 2023 року KSE Foundation обладнав 66 укриттів для школярів і дошкільнят

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати