Події останніх місяців звернули увагу всього світу на Україну, на її проблеми та місію захисника Європи від російської агресії. З початку війни наш фонд активно почав співпрацювати з бізнесом, українським та закордонним. Внесок підприємств у підтримку наших захисників та звичайних українців є неоціненним.

За півроку  KSE Foundation зібрав понад $30 млн пожертв, $17,8 з яких надішлі від бізнесу та пішли на відновлення медичної та освітньої інфраструктури зруйнованих міст, підтримку ЗСУ, надання благодійної допомоги.

Починаючи з лютого ми встигли попрацювати з такими країнами як Німеччина, Італія, Польща, Іспанія, Австрія та багатьма іншими. Нас також сильно підтримали бізнеси з США, Литви та Грузії. Завдяки їх небайдужості в України є міцний тил закордоном. 

Ми вдячні нашим іноземним компаніям-партнерам, які не забувають про підтримку України і відповідально ставляться до викликів. Це видно на прикладі того, що більше 40% пожертвувань за цей час надійшло на наш міжнародний рахунок. 

Топ-5 найбільших жертводавців іноземного бізнесу:

1)    Ripple – $550 000

2)    Jefferies – $300 000

3)    Vinted – $255 000

4)    Bwc project group – $163 880

5)    Two degrees apps – $100 000

Ми вдячні представникам іноземного бізнесу, які підтримують українських захисників та простих громадян. Їхній внесок наближає нашу довгоочікувану перемогу і допомагає тисячам громадян повертатися до нормального життя.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати