Лідери бізнесу: топ-5 благодійників KSE Foundation серед підприємців

26.08.2022

Єдність — наша найсильніша зброя, яка дозволить нам перемогти. За шість місяців війни внесок українського бізнесу в перемогу на фронті та допомогу нашим громадянам на звільнених територіях є неоціненним. 

Завдяки допомозі підприємців благодійний фонд Київської школи економіки зібрав понад $17 млн для реалізації благодійних проєктів: відновлення лікарень, відбудови закладів освіти, підтримки українських воїнівнадання гуманітарної допомоги та багатьох інших.

Отже, до п’ятірки лідерів за внесками на благодійні проєкти Київської школи економіки увійшли стратегічні партнери Школи, які підтримують її розвиток протягом багатьох років. А перші дві сходинки посідають компанії, що входять в SCM Ріната Ахметова. Також ми вдячні тим бізнесам, що повірили у нашу місію та програмну діяльність, та підтримали її одразу значним внеском. Тож топ-5 наших найбільших жертводавців вітчизняного бізнесу:

 

  1. Метінвест — $2 790 000
  2. ПУМБ — $760 000, стратегічний партнер KSE з 2017 року
  3. Kernel — $295 000
  4. Agroprosperis — $210 000
  5. ICU — $150 000, стратегічний партнер KSE з 2016 року

Український бізнес вже вкотре демонструє неймовірну підтримку наших захисників і простих громадян. Це щодня наближає нас до довгоочікуваної перемоги, а також допомагає повернути тисячі українців до нормального життя.

Команда KSE вдячна за допомогу нашим найбільшим жертводавцям, завдяки яким ініціативи благодійного фонду змогли втілитися в життя!