Гуманітарна допомога українцям під час війни залишається пріоритетним напрямком благодійності Київської школи економіки під час війни. Прямо зараз команда волонтерів KSE продовжує збір пожертв на 5 проєктів на загальну суму в 3 300 000 доларів.

Активні бойові дії на Сході та Півдні нашої держави тривають. Українські захисники гостро потребують сучасної амуніції та обладнання для того, щоб протистояти наступу агресора. Для закупівлі всього необхідного KSE об’єднується з провідними українськими та міжнародними компаніями.

Цього тижня триває збір коштів за кількома ключовими напрямками:

$70 000 на авто, засоби мобільності та засоби зв’язку для підрозділів Ракетних військ України на передовій;
$150 000 на 500 захисних шоломів для прикордонників, бійців Збройних Сил України, Національної Гвардії, та Територіальної Оборони Сумської області;
$180 000 на дрони та безпілотні апарати для українських військових на передовій разом з UACC;
$1 000 000 для закупівлі медичних аптечок для надання першої медичної допомоги спільно з з Data and Aid Tech (D.A.T.A.);
$1 900 000 на 5000 комплектів амуніції для бійців на Сході України.

Завдяки підтримці жертводавців Київська школа економіки успішно завершила збір коштів на броньовані швидкі для українських медвійськ.

Команда KSE вдячна нашим партнерам за активну участь в гуманітарних проєктах Школи, допомогу зі збором коштів та постачанням необхідної амуніції. Ми також вдячні усім, хто долучився до кампаній допомоги.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати