KSE та «Укрпошта» підписали договір про співпрацю

23.05.2022

Київська школа економіки та АТ «Укрпошта» підписали договір про співпрацю задля підтримки освітніх, гуманітарних та соціальних проєктів. Розвиток партнерства між «Укрпоштою» та командою Школи сприятиме взаємному розвитку й зростанню, а також стане важливим фактором для допомоги українцям у часи війни.

Прозорість, надійне управління та регулярний аудит роботи KSE Foundation стали важливою передумовою для розбудови партнерських зв’язків між Школою та «Укрпоштою». Загалом від початку повномасштабного російського вторгнення, Київська школа економіки зібрала понад $25 мільйонів для реалізації гуманітарних проєктів.

Співпраця KSE та Укрпошти в гуманітарній сфері буде мати кілька основних напрямків. Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу ЗСУ, доставку гуманітарних вантажів, відновлення зруйнованої освітньої інфраструктури, особливо в селах (виключно навчальні заклади), ремонт поштових відділень та допомогу притулкам для тварин. Благодійниками можуть бути як міжнародні партнери, зокрема пошти інших країн, так і фізособи, які зможуть долучатися у вигляді простих донатів на онлайн майданчиках «Укрпошти».

Першим спільним проєктом KSE та «Укрпошти» в гуманітарній сфері стане закупівля комп’ютерів для комп’ютерного класу в Бородянці. Суму в 450 тис. гривень на нові комп’ютери вже зібрали на аукціоні з продажу популярної серії марок «Русскій воєнний корабль, іді…!», який відбувся на Prozorro.Продажі.

«Марка з кораблем, яку випустила Укрпошта в квітні, зібрала на офіційних аукціонах близько 15 млн грн і інтерес не згасає. Окрім цього, є багато точкових благодійних ініціатив з використанням цієї марки. Ми зрозуміли, що можемо використовувати нашу продукцію для збору коштів, які потім будуть спрямовані на благодійність. Потреб багато, тому ми для себе виділили основні напрямки – допомогу ЗСУ, відновлення освітньої інфраструктури, зокрема забезпечення зв’язку, ремонт навчальних закладів і наших відділень, які сильно постраждали від обстрілів, збір коштів на організацію доставки гуманітарних вантажів та допомога притулкам для тварин», — зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Сподіваємося, що співпраця «Укрпошти» та Київської школи економіки стане потужним імпульсом для запуску нових проєктів та ініціатив заради допомоги нашим громадянам та якомога швидшого наближення перемоги у війні проти російської федерації.