Майже півтора роки постачання безпілотників на передову і чотири місяці роботи програми оперативного забезпечення бригад дронами DJI Mavic 3. За цей час KSE Foundation закупив і передав БПЛА сотням військових частин: сьогодні ці дрони підтримують розвідку для вогневого контролю ворога у Бахмуті і просуванні війська на Півдні.

Отримати безпілотники від KSE Foundation можна за умови наявності сертифікатів про проходження навчання – умова, яка рятує життя.

Для військових таке навчання в повному обсязі фінансує KSE Foundation – фонд оплачує проходження курсів у всіх центрах підготовки операторів БПЛА України, які подають звіти про підготовлених пілотів.

Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation: “Від закупок найнеобхіднішого у перші тижні повномасштабного вторгнення ми прийшли до ефективної системи цільових закупівель – швидких, за вигідною вартістю і в необхідних комплектаціях. Від просто постачання техніки, завдяки нашим партнерам масштабували роботу до якісного навчання особового складу найкращими фахівцями і видачі потрібної техніки під найгарячіші задачі. Це результат спільної роботи: з міжнародними партнерами для налагодження поставок і з військовими та українськими фондами для компетентного забезпечення”.

Програма постачання безпілотників триває у співпраці із нашим партнером Dignitas Fund і Victory Drones. Саме їхня команда на чолі з Марія Берлінська і Lyuba Shipovich допомагає благодійному фонду Київської школи економіки з верифікуванням запитів від бригад (залежно від задач бригади і кваліфікації пілотів, ми передаємо на запит від одного до десятка БПЛА), а також з безпосередньою доставкою дронів військовим.

Остання закуплена нами партія DJI Mavic 3 і Mavic 3 Fly More Combo складається з 475 дронів на суму 1,2 мільйона доларів. Подати запит

Допоможіть нам забезпечити військо. Зробити цільовий внесок на закупівлю дронів можна за лінком

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати