Дрони для ЗСУ

Закуплені завдяки внескам благодійників дрони постійно розподіляються між бригадами, що ведуть бойові дії на найскладніших сьогодні напрямках передової. Забезпечення проходить за стратегічним принципом та включає консультації із військовими командирами та комплексну навчальну програму. Проєкт продовжує реалізуватись нашими партнерами Dignitas Fund, подати заявку можна за посиланням нижче.
СТАРТ ЗБОРУ 23 Березня 2022
ВЖЕ ЗІБРАНО 4 174 000 $
string(10) "prj_closed"
ПОЖЕРТВУВАТИ
ДЛЯ КОГО
Найбільші благодійники проєкту
Деталі

Закуплені завдяки внескам благодійників дрони постійно розподіляються між бригадами, що ведуть бойові дії на найскладніших сьогодні напрямках передової. Забезпечення проходить за стратегічним принципом та включає консультації із військовими командирами та комплексну навчальну програму.

Усі отримувачі проходять кваліфіковане навчання у межах проєкту Victory Drones під патронатом ветеранки та засновниці Центру підтримки аеророзвідки Марії Берлінської. Теоретичний онлайн-курс присвячений не тільки безпечному та ефективному управлінню БПЛА, а комплексному використанню сучасних технологій на війні. Також військові мають доступ до практичної частини навчання на військовому полігоні під керівництвом найкращих спеціалістів у сфері.

Проєкт продовжує реалізуватись нашими партнерами Dignitas Fund, подати заявку можна за посиланням.