В п’ятницю, 14 жовтня відбулось чергове засідання Дорадчої Ради гуманітарного напрямку.

Фонд надав учасникам Ради детальну інформацію стосовно загальних зборів з початку війни та проєктів, на які були спрямовані ці кошти. Станом на 01.10.2022 KSE Foundation залучив 37 млн доларів на підтримку України. Крім того, на засіданні ми розповіли про прогрес у розпочатих благодійних кампаніях та наш план роботи до кінця року.

Мищоквартально проводимо такі звіти перед Дорадчою радою тому, що прозорість є ключовим принципом роботи KSE. До ради ми включаємо кожного благодійника,, благодійний внесок якого перевищує $200.

Одним зі значних успіхів KSE в вересні стало проведення благодійного форуму в Нью-Йорку. Ця подія не тільки в черговий раз привернула увагу світу до проблем України, а й допомогла вирішити їх частину вже сьогодні. Після форуму пройшов благодійний аукціон, завдяки якому була зібрана сума в $1 140 000. 

Один з головних проєктів KSE – відновлення медичної амбулаторії міста Макарів. За останній місяць фонд досяг суттєвого прогресу: після призначення будівельної компанії «RBT Group» генеральним підрядником, в будівлі вже з’явився фундамент, внутрішні та основні стіни.

Минулого місяця KSE Foundation також запустив новий благодійний проєкт – «Безпечна освіта». Зараз триває збір мільйона доларів на те, щоб обладнати сто українських шкіл безпечними та комфортними укриттями для учнів та вчителів.

За такий короткий час нам вже вдалось відремонтувати один навчальний заклад — Чотирбоцький ліцей Хмельницької області. 114 дітей, які в ньому вчаться, можуть повернутись до уроків.