Журнал Forbes оновив ренкінг державних, недержавних фондів та громадських організацій, які найефективніше залучають кошти для підтримки українців та ЗСУ під час російської агресії.

KSE Foundation посів 4-е місце серед недержавних фондів України, зібравши з 24 лютого 1 млрд гривень.

У переліку всіх фундацій світу, що діють на підтримку України, KSE поділив 9-ту сходинку з фондом United Help Ukraine (США).

Працюючи безпосередньо з Урядом України, державними компаніями, міжнародними волонтерськими організаціями, KSE Foundation зосередився на трьох напрямках: захист (бронежилети, шоломи), тактична медицина, гуманітарна допомога.

Наразі діють проєкти з відновлення зруйнованої під час бойових дій інфраструктури, зокрема почалося будівництво медичної амбулаторії в Макарові Київської області. Спільно з міжнародною ініціативою Data And Aid Tech (D.A.T.A.) продовжується кампанію зі збору коштів для закупівлі медичних аптечок.

KSE Foundation працює завдяки підтримці жертводавців зі всього світу, фонд прагне бути повністю прозорим у роботі. Щомісяця відбувається аудит діяльності фонду, що дозволяє переконатися в ефективності використання коштів.

Дякуємо редакції Forbes за те, що своїми публікаціями вони роблять тему благодійності медійно-видимою, таким чином формується нова норма, коли кожен громадянин сприймає благочинність як частину свого життя.

Про фандрейзінг в Україні можна прочитати за посиланням: https://is.gd/1nNN8X

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати