KSE Foundation успішно завершив аудит благодійної діяльності

15.08.2022

Міжнародна аудиторська компанія AC Crowe Ukraine успішно завершила аудит благодійної діяльності KSE Foundation, який підтвердив належне використання отриманих коштів у період з 24 лютого по 30 червня 2022 року. 

“Довіра між фондом та жертводавцями – це фундамент нашої роботи. І наш обов’язок забезпечити прозорість використання коштів. Ми звітуємо про кожну витрачену гривню, ділимося нашими спільними перемогами та вдячністю від тих, кому ми змогли допомогти. Міжнародний аудит підтвердив, що нам вдалося побудувати ефективну систему допомоги нашим захисникам й мирним громадянам, щоб врятувати тисячі життів”, – зазначила директорка KSE Foundation Світлана Денисенко.

Аудит охоплював діяльність Фонду за Благодійною програмою “Волонтерський проєкт Help Ukraine” у період з перших днів повномасштабного вторгнення до кінця червня. У Звіті про надходження та використання коштів підтверджується належне розподілення ресурсів та ефективність роботи фонду. 

У висновках аудиту також приведені загальні показники благодійних пожертвувань. Всього в рамках проєкту за 5 місяців було зібрано $30,5 млн. Значна частина коштів надійшла від бізнесу – $17,8 млн. Сума індивідуальних пожертв від громадян склала $12,7 млн. Більшу частину пожертв було перераховано на український рахунок фонду – $18,1 млн. Ще $12,4 млн надійшли на американський рахунок.

Зібрані кошти були спрямовані на допомогу медикам, забезпечення військових засобами захисту та першої допомоги, а також гуманітарну підтримку постраждалих громадян. 

Зокрема, в рамках проєкту було передано 39 000 аптечок, 16 390 бронеплит, 9 832 захисних шоломів, 2 565 бронежилетів з пластинами та 2 146 жилетів, а також 4 690 комплектів одягу, 2 730 пар взуття, 5 броньованих авто для швидкої тощо. 

Зазначимо, що для забезпечення постійної прозорості у роботі Фонду було створено Дорадчу раду гуманітарного напрямку. До складу ради входить кожен жертводавець, благодійний внесок котрого перевищує $200. KSE Foundation щоквартально звітує перед радою за результатами виконаної роботи.