Жахливі наслідки російської окупації Бучі, Ірпеня та інших міст Київщини – це реальне обличчя окупантів. Мародери, вбивці та ґвалтівники залишили по собі руїни, понівечених людей, розбомблені домівки та гори сміття. 

Аби подбати про людей, які пережили окупацію, команди KSE Foundation і Медичної мережі «Добробут» розпочинають збір коштів на відкриття пересувного пункту медичної допомоги. 

«Від самого початку війни благодійний фонд KSE Foundation проводив збір коштів на допомогу захисникам України. Саме це ми зробили своїм пріоритетом і бачили в цьому наше ключове завдання на час війни. Та ми не маємо жодного морального права забувати про громадян України, які нині гостро потребують допомоги», – говорить директорка благодійного фонду KSE Foundation Світлана Денисенко.

Мобільний медичний пункт та команда медиків «Добробуту» прибуватимуть у міста та селища України, що поступово звільняють від рашистів наші захисники, та надаватимуть необхідну допомогу місцевим мешканцям.  

Для цього KSE Foundation і “Добробут” запускають кампанію зі збору коштів на відкриття та перший місяць роботи пункту допомоги мережі «Добробут». Ми переконані, що наша спільна підтримка допоможе людям якомога швидше оговтатися від наслідків злочинних дій окупантів та полегшити страждання тих, хто потребує зараз допомоги й піклування. 

“Руйнівних наслідків окупації російських військ стає дедалі більше — щодня з’являються все нові свідчення їхньої жорстокості. Та головне зараз — допомогти нашим людям, що пережили цю навалу, й терміново потребують медичної допомоги та людської турботи”, — каже головний виконавчий директор медичної мережі “Добробут” Вадим Шекман. 

Ми не можемо виправити те, що вже сталося, але в наших силах допомогти це пережити!

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати