Півсотні Volkswagen T5 для захисту кордону та виконання задач на фронті закупили за внески благодійників KSE Foundation. Закупівлю, доставку та модернізацію провів BGV Charity Fund. Автомобілі передали Державній прикордонній службі України сьогодні, 09 лютого.

«Ми направили $500 000 для придбання транспортних засобів на запит Державної прикордонної служби України. Це внески міжнародних партнерів і приватних благодійників KSE Foundation. Мобільність є одним з ключових факторів для ефективного здійснення заходів з нагляду, оборони та реагування. Придбані автомобілі пройшли повне ТО та розширять можливості наших оборонців кордону», – говорить Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation.

Складність задач, які виконують українські прикордонники, посилюється протяжністю державного кордону України, майже половина якого межує з ворожими країнами. Від початку повномасштабного вторгнення Сили безпеки і оборони України, до складу яких  входить і ДПСУ, звільнили та відновили контроль на понад 1 400 км державного кордону.

«Завдяки допомозі благодійних організацій Державна прикордонна служба України сьогодні отримала значну партію транспортних засобів. Вони вкрай важливі для нас, аби ефективно і оперативно виконувати завдання по захисту кордону та обороні нашої країни. У першу чергу, автівки поповнять парк прикордонних загонів бригадного типу, які вже сформовані та продовжують формуватися в прикордонному відомстві для виконання завдань на лінії фронту», – зазначив Сергій Сердюк, заступник Голови Державної прикордонної служби України.

 

Такий тип отриманих транспортних засобів універсальний, оскільки їх можна формувати під виконання різнорідних, як спеціальних так і бойових, завдань. База цих автомобілів дозволяє розмістити будь-яке обладнання, зокрема, засоби зв’язку, безпілотної авіації, спостереження, здійснювати всі необхідні логістичні завдання та перевезення. 

«Наш фонд BGV співпрацює з ДПСУ із перших днів війни. Ми отримуємо запити і швидко реагуємо на них — на постійній основі шукаємо та передаємо обладнання, амуніцію й авто для потреб прикордонної служби.  

Наша команда діє злагоджено й оперативно, адже ми добре розуміємо критичність подібних запитів. От зараз рік ще тільки розпочався, а нам вже вдалося, менш ніж за місяць, організувати всі операційні процеси, щоб закупити 50 транспортних засобів і передати їх сьогодні. На цьому точно не зупиняємося. Попереду ще багато потрібної роботи та продуктивної співпраці», – зазначила  Поліна Алдошина, голова Благодійного фонду BGV.

Придбаний транспорт призначений для виконання завдань з охорони  кордону та використання у місіях прикордонників, які захищають країну на лінії зіткнення. Усі 50 переданих автомобілів відразу будуть відправлені у прикордонні загони для виконання задач з протидії агресору. 

Прикордонники висловлюють щиру вдячність благодійникам за надану допомогу, адже потреба в технічних засобах завжди залишається, зазначили у Державній прикордонній службі України.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати