5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера. У цей день президент України Володимир Зеленський створив нову відзнаку — «Золоте серце». Цю нагороду отримало 50 українських благодійних організацій, серед яких і KSE Foundation.

Для нас ця відзнака дуже цінна. Нам надзвичайно приємно, що наш Фонд опинився у списку з іншими благодійними організаціями, які з перших днів повномасштабного вторгнення віддають всі свої сили для підтримки армії, українського народу та працюють заради майбутнього України.

Український та міжнародний бізнес, наші друзі та партнери за кордоном, звичайні громадяни, а також всі, кому не байдужа доля українців — завдяки вашій допомозі ми можемо працювати.

«Золоте серце», насамперед — це відзнака тих, хто допомагає Фонду із перших днів російського вторгнення. «Золоте серце» — це ваші внески та неймовірна підтримка проєктів Фонду. «Золоте серце» – це серце, яке належить кожному нашому благодійнику та ми дуже раді, що наша країна має стільки добрих та чуйних сердець, як на фронті, так і в тилу нашої України.

Ми ще раз хочемо висловити нашу вдячність за високу відзнаку, яка мотивує нас ще старанніше працювати. Та в черговий раз пишаємось нашими колегами, які розділили з нами цю відзнаку – разом ми сила!

Подивитися повний список нагороджених організацій можна за посиланням.

Фото: Офіс Президента

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати