Цьогоріч 1 вересня 4 мільйони українських учнів та учениць повернулися до школи. Та війна не оминула стороною життя українських дітей. Внаслідок цілеспрямованих бомбардувань та обстрілів з боку російських окупантів постраждав майже кожен п’ятий український навчальний заклад, а 284 з них були повністю зруйновані.

Попри всі страхіття війни, діти повинні навчатися. Освіта – це інвестиція у наше майбутнє, і ми маємо дати це майбутнє наступним поколінням.

За сприяння та підтримки Міністерства освіти і науки України, KSE Foundation оголошує збір коштів на оснащення сучасних та безпечних укриттів для українських шкіл. Мета нашої спільної акції – забезпечити 100 українських шкіл безпечними та якісними укриттями.

Щоб організувати укриття в одній школі нам потрібно 10 000 доларів. Мета нашої спільної кампанії — зібрати $1 мільйон на побудову та облаштування укриттів.

Ми відкриваємо процес подачі заявок для українських шкіл. Ми гарантуємо, що проєкт здійснюється за найвищими стандартами прозорості та підзвітності, всі витрати пройдуть ретельний зовнішній аудит. KSE Foundation повністю закриє потреби школи та обладнає укриття “під ключ”. Всього буде відібрано 100 шкіл.

Приєднатися до збору коштів може кожен. І ми віримо в підтримку наших друзів і меценатів. Разом ми зможемо захистити дітей та подарувати їм шанс на щасливе майбутнє.

Дізнатися більше про кампанію: https://saveeducation.kse.ua/

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати