Школи продовжують подавати заявки на участь у нашому новому проєкті з облаштування укриттів. Кожну заявку опрацьовуємо дуже ретельно, оскільки укриття різняться площею, наявними комунікаціями, технічним станом самих приміщень. 

Хочемо поділитись цікавим кейсом : 

З міста Новоукраїнка, Кіровоградської області нам надійшла заявка від ліцею.   

На сьогоднішній день в цьому навчальному закладі навчається 374 учні. Площа його укриття дозволяє одночасно розмістити тільки 166 осіб (120 учнів, 46 педагогів та обслуговуючого персоналу).

З початком опалювального періоду у приміщенні можна буде розташувати не більше  50 осіб. Оскільки в укритті встановлені котли опалення, під час роботи яких знаходитись там не можна.

Директорка ліцею та вчителі дуже мотивовані продовжувати навчання саме в офлайн форматі, адже ми всі розуміємо, що це значно впливає на покращення якості освітнього процесу. 

На щастя, рішення вдалось знайти: відділом освіти виконавчого комітету  Новоукраїнської  міської ради було запропоновано використати частину укриття міського палацу «Ювілейний», що знаходиться у 100 метрах пішої доступності від самого ліцею. То ж у разі повітряної тривоги діти зможуть ховатись в укритті найближчої будівлі, а значить, освітній процес можна буде продовжувати.

Нажаль, в Україні доволі багато шкіл, площі укриттів яких не вистачає для розміщення всіх учнів та викладачів. Є навчальні заклади в яких взагалі не передбачено укритті при будівництві . 

Якщо це про ваш навчальний заклад, давайте разом шукати рішення. Можливо, наш фонд зможе знайти компроміс у вигляді обладнання укриття в якомусь з будинків в радіусі 100 метрів від школи.  

Ви можете зробити внесок або подати заявку на участь у проєкті за посиланням: https://saveeducation.kse.ua

Своїми пожертвуваннями ви будуєте майбутнє України!

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати