Стратегія українців у війні з Росією – повертаючи свої землі, відразу відновлювати зруйноване загарбником!
Щойно до нас повернувся Херсон і KSE Foundation вважає необхідним відразу зробити свій внесок у відновлення інфраструктури міста.

11 листопада, коли українські військові зайшли в місто, ми отримали нову заявку за програмою «Безпечна освіта». До фонду звернулась директорка Херсонського Таврійського ліцею Анжеліка Мельник.

Таврійський ліцей – єдиний на Херсонщині, що не потрапив до рук окупантів. При ньому працює початкова школа та гімназія, в яких разом вчаться і працюють 561 учень та 93 працівники.

Навчальний заклад розташований у густонаселеному житловому мікрорайоні, поряд немає жодного укриття. Перші місяці війни вчителі, учні та їх батьки вимушені були ховатись у підвалі ліцею – зовсім не придатному для тривалого перебування.

Поряд з ліцеєм розташовано два дитячих садочки: ДНЗ № 27 ( 4 групи, 83 вихованці) та ДНЗ № 32 (6 груп та 157 вихованців). В садочках не передбачено у плані будівництва жодного приміщення, яке б могло використовуватись під укриття. Неподалік є і ліцей де навчається 776 учнів. Якщо обладнати сучасне та комфортне укриття в Таврійському ліцеї, користуватись ним зможуть учні та вчителі з інших навчальних закладів.

Мета нашого фонду зараз – якнайшвидше обладнати в ліцеї укриття, яке відповідає сучасним стандартам. З вашою допомогою до офлайн-навчання зможуть повернутись близько 1500 учнів.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати