KSE Foundation долучився до Саміту перших леді та джентльменів

25.07.2022

KSE Foundation мав честь долучитися до Саміту перших леді та джентльменів, який був  ініційований Першою леді Оленою Зеленською. Головною метою проведення заходу стало обговорення повоєнного майбутнього нашої країни та світу, а також збір коштів на автомобілі швидкої медичної допомоги для України.

У заході взяли участь Джилл Байден, Лора Буш, Бріжит Макрон, Еміне Ердоган, Софі Трюдо і ще 18 перших леді зі всього світу. А ще – світові та українські знаменитості, політики, чиновники та бізнесмени.Головна студія була розміщена в Києві, на території Національного заповідника «Софія Київська», чотири інші – у Варшаві, Брюсселі, Вашингтоні та Лондоні. 

Це ще одна подія, яка дозволила України привернути увагу міжнародної спільноти до війни нашої країни та залучити 3,2 мільйона доларів на реанімаційні автомобілі для українських лікарів та пацієнтів.

«На нашому саміті ми сьогодні збирали кошти на реанімобілі для українських лікарів та пацієнтів. З хвилюванням повідомляю, що ми зібрали 3 мільйони 200 тисяч доларів, і це 32 швидкі, які вже скоро попрямують на виклик, і життя не буде втрачено там, де його можна врятувати», — повідомила Зеленська.

Як повідомляється, збір ще триває і до нього можуть залучитися всі охочі: https://u24.gov.ua/news/The_second_summit

Перша леді України Олена Зеленська звернулася до своїх іноземних колег з промовою, в якій заявила, що наслідки війни не повинні отруїти майбутнє тим, хто пройшов бойові дії, та мільйонам громадянських людей.

“Війна ще не завершилася, але наше серце б’ється. Б’ється на фронті. І, сьогодні ми говоритимемо про те, як допомогти чоловікам та жінкам, які пройшли бойові дії. Наслідки війни не повинні отруїти їхнє майбутнє. Так само, як і життя мільйонів громадянських, які пережили окупацію, знущання від окупантів. Українське серце б’ється у полоні. І, ми пам’ятаємо про всіх, для кого ще треба відвоювати свободу,”– сказала Зеленська.

Допомога Україні – гуманітарна, участь в програмах відновлення – це те що потрібно Україні зараз. І про це треба розповідати світовому суспільству щодня та закликати на допомогу.

Благодійний фонд «Київська школа економіки» розпочав міжнародну кампанію гуманітарної допомоги на другий день повномасштабного вторгнення. Робота прямувалася в трьох напрямках: кошти збиралися на медичне забезпечення, захисне спорядження та на допомогу мирним мешканцям, що постраждали від війни. За 4 місяці KSE Foundation зібрав понад $33 000 000, які вже працюють на нашу перемогу. 

Наразі робота фонду сконцентрована на відновленні медичних та освітніх інфраструктурних об’єктів, які постраждали або були зруйновані ворогом. 

Дякуємо Олені Зеленської за ініціативу, яка допомогає приверти увагу світу до повномасштабної війни та дозволяє  заручитися для цього підтримкою світової спільноти. 

Об’єднуватися заради перемоги — таким є наш підхід у часи викликів для України.  Кожен внесок робить нас на крок ближче до довгоочікуваної перемоги та миру. Саме тому KSE продовжує збір коштів на допомогу Україні.

Фото: Офіс Президента України