Під час окупації частини Київщини було зруйновано понад півтори тисячі будівель, ще більше пошкоджено. Серед них — школи, учні яких не змогли повернутись в свої класи до очного навчання.

Одні з таких навчальних закладів: опорний заклад освіти Червонослобідський ліцей Макарівської селищної ради і Дмитрівський академічний ліцей «Перспектива» Дмитрівської сільської ради.

Під час окупації частини Київщини Червонослобідський ліцей Макарівської селищної громади надавав прихисток для біженців з сусідніх сіл та окупованих територій, був гуманітарним штабом допомоги – тут ховались від ворога більше 1000 людей.

Уже назабаром ліцей знов повернеться до роботи та розпочне підготовку до нового навчального року — KSE Foundation завдяки ПУМБ облаштує у ліцеї комфортне укриття!

Червонослобідський ліцей стане одним з двох закладів освіти Київщини, для облаштування укриттів у яких ПУМБ виділив 1 мільйон гривень.

Завдяки команді Першого українського міжнародного банку комфортне укриття отримають також учні Дмитрівського академічного ліцею.

Заклад було розграбовано під час окупації, вибито шибки й двері. Через руйнування школярі досі не змогли повернутись до повноцінного навчання, а місцева регбійна команда до тренувань. Сьогодні учні вимушені вчитись у місцевому Будинку культури, чиє приміщення надто тісне для якісних занять. Із 26 класів ліцею одночасно навчатись можуть лише 8, інші ж вимушені чекати своєї черги — заняття побудовані за принципом ротації онлайн та офлайн уроків для груп дітей.

Після звільнення з окупації майже весь викладацький і учнівський склад ліцею повернувся до занять: доки одні ліцеїсти ходять на офлайн-уроки до затісного Будинку культури, інші приєднуються до навчання онлайн з-за кордону. Усі вони чекають повернення до рідних класів.

У цих ліцеях навчається сотні дітей, які тепер зможуть повернутися на очні заняття! На сьогодні ми завершили облаштування вже 19 укриттів у навчальних закладах.

Беріть участь у програмі “Безпечна освіта” та повернуть дітей до офлайн-навчання разом із KSE Foundation!

Подати заявку на облаштування укриття можна, заповнивши форму за посиланням: https://foundation.kse.ua/safe-education. На цій же сторінці ви можете зробити благодійний внесок для покращення безпеки шкіл України.

UPD Обидва навчальні заклади вже повернулись до очного навчання, облаштування шкільних укриттів завершено. Детальніше про школи та відремонтовані сховища:

Червонослобідський ліцей Макарівської селищної ради

Дмитрівський академічний ліцей «Перспектива» Дмитрівської сільської ради 

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати