Під час окупації частини Київщини було зруйновано понад півтори тисячі будівель. Серед них — школи, учні яких не змогли повернутись в свої класи до очного навчання.

Один з таких навчальних закладів Бузівський академічний ліцей у Бучанському районі. Весною 2022 року під час бойових дій було зруйновано 80% закладу.

Але вже через рік, наприкінці весни, ліцей знов повернеться до роботи та розпочне підготовку до нового навчального року — місцева влада активно проводить ремонтні роботи, а KSE Foundation завдяки ПУМБ облаштує у ліцеї надійне укриття!

Бузівський ліцей стане одним з двох закладів освіти Бучанського району, для облаштування укриттів у яких ПУМБ виділив 1 мільйон гривень.

Завдяки команді Першого українського міжнародного банку комфортне укриття отримають також учні Дмитрівського академічного ліцею.

Заклад було розграбовано під час окупації, вибито шибки й двері. Через руйнування школярі досі не змогли повернутись до повноцінного навчання, а місцева регбійна команда до тренувань. Сьогодні учні вимушені вчитись у місцевому Будинку культури, чиє приміщення надто тісне для якісних занять. Із 26 класів ліцею одночасно навчатись можуть лише 8, інші ж вимушені чекати своєї черги — заняття побудовані за принципом ротації онлайн та офлайн уроків для груп дітей.

Після звільнення з окупації майже весь викладацький і учнівський склад ліцею повернувся до занять: доки одні ліцеїсти ходять на офлайн-уроки до затісного Будинку культури, інші приєднуються до навчання онлайн з-за кордону. Усі вони чекають повернення до рідних класів.

У цих ліцеях навчається більше тисячі дітей, які тепер зможуть повернутися на очні заняття!
Школи України щодня стають безпечнішими завдяки благодійникам KSE Foundation. На сьогодні ми завершили облаштування вже 19 укриттів у навчальних закладах!

Беріть участь у програмі “Безпечна освіта” та зробіть школу своєї дитини безпечнішою разом із KSE Foundation!

Подати заявку на облаштування укриття можна, заповнивши форму за посиланням: https://saveeducation.kse.ua. На цій же сторінці ви можете зробити благодійний внесок для покращення безпеки шкіл України.