Освіта — це завжди найкраща інвестиція. З 1996 року Київська школа економіки працює задля розвитку інтелектуального потенціалу нашої держави. Випускники KSE гідно представляють Школу у провідних українських та світових компаніях. Нова українська економіка будується на наших очах і ми раді бути частиною цього процесу.

Та ми б не досягли такого успіху без підтримки наших багаторічних партнерів. Надзвичайно раді повідомити, що українська фармацевтична компанія Фармак зробила благодійний внесок на розвиток освітніх проєктів Київської школи економіки.

Співпраця бізнесу та освіти — неодмінна передумова інновацій та створення сучасних технологічних виробництв. Раді, що український бізнес активно інвестує в освіту, що є запорукою успішного розвитку всієї країни на десятиліття вперед.

Ми вдячні компанії «Фармак» за високу довіру до роботи команди KSE та підтримку роботи Школи навіть у часи війни. Команда Школи пишається партнерством з «Фармак», яке дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати