ICU передала ще 5 мільйонів гривень на розвиток української освіти

12.10.2022

Для Київської школи економіки завжди був і є приоритетним  розвиток освіти та підтримка науковців, які є невід’ємними складовими успішної держави. У цій справі ще у 2016 році ми заручились підтримкою стратегічного партнера – фінансової групи ICU. Підтримка від ICU надходила всі ці роки. Попри війну та складні умови для роботи будь-якого бізнесу в Україні, ми отримуємо цю підтримку й зараз. 

Днями ICU зробила черговий внесок, розміром 5 мільйонів гривен, які KSE Foundation направить на розвиток освіти та науки в Україні воєнного часу. Історія знайомства Школи з ICU – це про нашу спільну віру в яскраве майбутнє України, бажання багато для цього працювати та інвестувати в це майбутнє час та гроші. На інвестуванні ICU знається краще за всіх – в Україні ця група є лідером ринку управління активами та пенсійними заощадженнями, а також вже понад 10 років є найбільшим брокером з торгівлі державними облігаціями.

У 2016 році група ICU стала однією з перших представниць українського бізнесу, яка підтримала освітню місію Київської школи економіки та наше бажання її реалізувати. За словами засновника ICU і співголови Ради директорів KSE Макара Пасенюка, наш навчальний заклад покликаний стати інтелектуальною основою для сильної та інноваційної української економіки.

Завдяки підтримці ICU ми навчили та випустили більше 200 магістрів з економіки. 

В співпраці з ICU у 2017 році Київська школа економіки заснувала центр журналістики, який працює на підвищення рівня економічної дискусії та фінансової грамотності населення. ICU безпосередньо брала участь у навчальному процесі: спеціалісти   групи, відомі фінансисти,  передавали практичні та теоретичні знання студентам.

Крім того, у 2021 році фінансова група виділила мільйон доларів на розвиток KSE. Зокрема, на ці кошти в новій будівлі Київської школи економіки обладнали івент-хол, який став серцем будівлі. За рік там проводилися як високорівневі події за участі перших осіб держави, так і студентські вечірки до Дня Святого Валентина. 

KSE вдячні групі ICU за те, що в складні часи вона підтримує розвиток освіти, яка має стратегічне значення для післявоєнної відбудови України.