Марина Вязовська, математикиня та лауреатка медалі Філдса, найпрестижнішої світової нагороди  за математичні дослідження, передала Міжнародному центру математики в Україні (ICMU) кошти з гранта «Talents For Ukraine» від KSE Foundation.

Наші переможці — це не лише обдаровані особистості, але й люди, які не обмежуються своїм власним прогресом – вони підтримують інших та інвестують у розвиток науки та важливі ініціативи. Черговий внесок у розвиток науки в Україні зробила Марина Вязовська, переможниця першого етапу грантової програми «Talents For Ukraine». Грант «Talents For Ukraine», призначений математикині, спрямують на імплементацію міжнародного наукового досвіду в Україні. 

«Ми дуже вдячні Марині Вязовській за її внесок. ICMU виправдає мету, з якою було надано грант — розвивати українську науку. Гроші підуть на фінансування заходів ICMU: наукових шкіл, просвітницьких лекцій, співпраці українських вчених із колегами з-за кордону. Це наша діяльність військового часу, а у майбутньому Центр також організовуватиме кількамісячні програми з вибраної тематики, де збиратимуться експерти з усього світу, і де молоді вчені зможуть долучитися до провідних досліджень.

Наш Центр прагне щоби Україна була невід’ємною часткою світової наукової спільноти. Вклад Марини Вязовської у це надзвичайний», — розповідає Маша Власенко, Голова Правління Міжнародного центру математики в Україні.

Міжнародний центр математики в Україні (ICMU) прагне забезпечити інтеграцію українських вчених у світове наукове співтовариство.

«Важливість підтримки STEM-освіти є знаковим елементом у нинішніх реаліях України – нам необхідно розвиватися через інноваційні технології та підтримувати науково-технічний потенціал країни. Саме тому другий етап «Talents For Ukraine» ми зосередили на STEM напрямку, аби дати можливість талановитим особистостям у галузях технологій, інженерії та математики розвиватися й створювати передові рішення, корисні для суспільства. Ми віримо, що наша підтримка сприяє розвитку майбутніх лідерів, котрі зможуть зробити значний внесок у майбутнє нашої країни та світу», — підкреслила Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation.

Діяльність Марини Вязовської є стратегічно важливою для піднесення наукового потенціалу України.  KSE Foundation пишається, що Talents for Ukraine не лише стимулює індивідуальний розвиток талановитих особистостей, але й сприяє створенню мережі наукових установ та спільнот.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати