У 2022 році ми продовжили шукати шляхи розвитку України. У цьому Київській школі економіки допомагали стратегічні партнери. Ми віримо, що пошуки економічних та освітніх інновацій посприяють відновленню та розвитку нашої держави після війни!

Команда KSE дякує українській кофаундинговій компанії Genesis. Минулого року вона підтримала роботу нашої організації.

Genesis – перший з наших партнерів, що після російського вторгнення, спільно з KSE розгорнув новий освітній проєкт – програму зі створення цифрових продуктів «School of Digital Business». Завдяки їй фахівці дізнались, як розвинути свій цифровий бізнес, маркетинг та аналітику. Після війни українська економіка потребує потужного драйверу у вигляді трансформації бізнесу та розвитку IT-сфери, тому це дуже важливий курс.

Genesis також зробив внесок у розвиток української освіти, підтримавши нас в облаштуванні безпечного та комфортного офлайн-навчання для студентів університету KSE.

Ми вдячні компанії Genesis та CEO Володимир Многолєтній за підтримку нас як освітньої інституції. Допомога наших партнерів ще більше надихає нас розвивати освіту в Україні. Разом ми наближаємо концептуально нове майбутнє нашої Батьківщини!

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати