Внесок у понад три мільйони гривень зробила фармацевтична компанія Farmak в інституційну підтримку KSE!

Ще у 2021 році, до початку повномасштабного вторгнення, Farmak та KSE Foundation домовилися про тривалу співпрацю, спрямовану на розвиток освітніх проєктів. За цей час Farmak направили на підтримку освіти у KSE майже 16 млн грн! І ось в березні 2024 благодійний фонд Київської школи економіки отримав крайній внесок у розмірі 3 360 625 грн. Завдяки цьому внеску нам вдасться продовжувати розвивати інтелектуальний потенціал нашої держави.

«Ми розуміємо, що підтримка освітніх проєктів – це інвестиція в майбутнє України. І зараз, і після Перемоги, для відбудови та розвитку країни потрібні освічені та розумні люди, які вміють приймати зважені, стратегічно правильні рішення, планувати та реалізовувати ідеї. В цьому зацікавлені всі – держава, бізнес та кожен українець», – зазначила директорка з корпоративних комунікацій компанії Farmak Євгенія Піддубна.

Спільні проєкти освіти та великого бізнесу – це запорука інновацій та технологічного розвитку підприємств. Щиро дякуємо компанії Farmak за багаторічну підтримку ініціатив KSE Foundation та довіру нашій діяльності. Віримо, що наша дружба стане фундаментом розвитку не тільки студентів Київської школи економіки, але й держави в цілому!

Нагадаємо, раніше завдяки підтримці від Farmak було відремонтоване укриття для учнів заводського ліцею на Сумщині.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати