Ангеліна – експертка з оборонного врядування.

А сьогодні вона також стала студенткою Київської школи економіки, отримавши можливість безкоштовно навчатися на магістерській програмі “Публічна політика та врядування”!

Вартість усіх навчальних років для неї покриє KSE Foundation завдяки благодійникам.

“Київська школа економіки – це потужний заклад з не лише авторитетним українським ім’ям, а й міжнародним. Останні роки я слідкувала за стрімким розвитком школи та результатами, яких досягнув університет завдяки викладачам. Я вважаю, що висококваліфікована освіта в KSE допоможе формувати українську державу не революційним, а еволюційним шляхом. Це ключова ініціатива, яка має бути підтримана та розширена багатьма іншими навчальними закладами”, – розповідає військова.

У 2018 році Ангеліна звільнилась з військової служби в запас, аби виховувати трьох маленьких дітей. Деякий час вона працювала викладачем у Військовому університеті, але перед початком повномасштабного вторгнення потрапила у проєкт, пов’язаний з оборонною сферою.

Зараз дівчина працює у сфері оборонного врядування та надає експертну допомогу в секторі безпеки та оборони. А здобуті під час магістратури у KSE навички й знання допоможуть їй у формуванні демократичного суспільства у майбутньому.

“Після повернення у цивільне життя військові зіштовхуються з болючими процесами реінтеграції. Якщо подивитися останні соціальні опитування серед військових, то вони найбільше бояться, що під час повернення не зможуть знайти себе у цивільному житті. Грант на навчання у Київській школі економіки дає їм можливість побачити свою роль у суспільстві та відчути, що їхні заслуги оцінені належним чином”, – впевнена Ангеліна.

Команда благодійного фонду Київської школи економіки щиро бажає Ангеліні успіхів у навчанні!

Стипендійна програма на здобуття бажаної вищої освіти для військовослужбовців, їхніх дітей, дітей загиблих воїнів і дітей ВПО існує завдяки благодійникам KSE Foundation. Зробити внесок для надання грантів на навчання: https://foundation.kse.ua/?form=FUNDALUZUGZ (оберіть опцію TalentPRO/ Scholarships for War-Affected)

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати