Додатково 336 тисяч гривень на підтримку захисників з Сумщини!

27.05.2022

24 травня компанія Wirex здійснила пожертву на рахунок KSE Foundation у розмірі 336 тисяч гривень. Це надасть можливість KSE Foundation здійснити додаткові закупівлі шоломів для військових в Сумській області.

Зусиллями партнерів KSE Foundation із десятків країн світу від початку війни акумульовано понад $27,2 млн, які використані для наближення української перемоги.

Wirex – британська фінтех-компанія із ліцензією фінансового регулятора FCA, яка розробила платіжну платформу для безперешкодного використання цифрових та традиційних валют в одному застосунку з можливістю відкриття мультивалютних рахунків, здійснення валютних переказів та надання обмінних послуг. Наразі картками Wirex MasterCard та Visa користуються більш ніж 4,5 млн користувачів у 130 країнах світу.

“Від початку війни, кожного 24 числа, ми у Wirex перераховуємо добовий прибуток від транзакцій у додатку Wirex App українським благодійним фондам. У травні відправили еквівалент $11,202.80 у USDT на програму допомоги військовим, яку запровадили у Kyiv School of Economics.

Нам надзвичайно приємно, що такі відомі освітні організації взяли на себе відповідальність за забезпечення потреб військових та цивільних у найнеобхіднішому. Ми раді долучитися та розділити цю відповідальність. Наша британська та українська команда вдячна KSE за ініціативу та неабияку допомогу у захисті та покращенні життів українців у такий складний час. Віримо у перемогу та робимо усе, щоб вона стала ближчою!”, – зазначив CTO Wirex Руслан Колодяжний