У вересні минулого року в Україні запрацювала загальнонаціональна кампанія по облаштуванню укриттів у навчальних закладах від KSE Foundation. За цей час понад 8 000 школярів і дошкільнят повернулись за парти, а мета благодійного фонду Київської школи економіки зросла зі 100 до 300 облаштованих сховищ по всій країні!

Щоб забезпечити доступ до якісних офлайн-занять якомога більшої кількості школярів, KSE Foundation напрацював ефективну систему оперативного облаштування сховищ. Упродовж цього літа благодійний фонд запланував повернути у школи додатково до 10 000 дітей до першого дзвоника!

Кожне з облаштованих укриттів стане ЗАХИСТКОМ – таку назву отримав новий етап проєкту «Безпечна освіта» від KSE Foundation.

ЗАХИСТОК:
• стоїть на сторожі забезпечення одного з основних прав дитини
• забезпечує гідні умови для офлайн-навчання
• стабілізує психологічний та емоційний стан дітей
• підтримує українську освітню систему під час війни
• об’єднує однодумців, які готові інвестувати в майбутнє

У Захистках ми зберігаємо та зрощуємо майбутнє України💛

Нагадаємо, базовою умовою надання закладам освіти дозволу на повернення до офлайн-занять є наявність укриття, що відповідає вимогам ДСНС. KSE Foundation облаштовує сучасні ЗАХИСТКИ відповідно до всіх норм, тож до рідних шкіл повертаються тисячі учнів.

Кожна школа, яка не має надійного сховища для учнів, може подати онлайн-заявку для його облаштування. На цій же сторінці кожен може зробити внесок для захисту дітей України.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати