Восени 2022 року благодійний фонд Київської школи економіки започаткував всеукраїнську програму з облаштування укриттів у школах і дитячих садках країни «ЗАХИСТОК: Безпечна освіта». За цей час KSE Foundation залучив для ремонту сховищ по всій Україні USD 1 900 000 і вже повернув до очного навчання понад 13 000 дітей!

Мета програми залишається незмінною: повернути якомога більшій кількості дітей право на офлайн-освіту.

З моменту старту програми до захисту школярів України долучився український і міжнародний бізнес, приватні благодійники, а ONUKA стала амбасадоркою проєкту. 

Подати заявку на облаштування укриття можна, заповнивши форму за посиланням: https://foundation.kse.ua/safe-education. На цій же сторінці ви можете зробити благодійний внесок для покращення безпеки шкіл України.

Найбільший внесок у реалізацію програми зробили:

Райффайзен Банк Україна. Станом на вересень 2023 року український банк став найбільшим благодійником Захистку, зробивши внесок у 1 мільйон євро – ці кошти вже допомагають повернути за парти десятки тисяч школярів.

XTX Markets. Провідна фірма алгоритмічного трейдингу зробила значний внесок у розмірі 500 тисяч доларів. Завдяки команді XTX Markets до звичного шкільного дитинства і освіти повернуться близько 10 000 дітей.

УКРПОШТА і українці. Національний оператор поштового зв’язку зробив особливий внесок – адже для створення Захистків направили кошти від реалізації благодійної поштової марки із зображення Бенксі «ПТН ПНХ!». До облаштування сховищ долучився кожен, хто придбав цю визначну марку.

Серед найбільших благодійників проєкту, який реалізується для школярів України: ОККО, Dragon Capital, AEQUO, ПУМБ, Фармак, Київстар

«Ми отримали вже 526 заявок на облаштування від шкіл, які потребують укриття. І щодня їх стає більше. Але завдяки нашим партнерам, ми маємо змогу відповісти на цей виклик. Майже 2 мільйони доларів – це неймовірний результат, який дозволить повернути до шкіл десятки тисяч дітей. Адже ми починали з 10 тисяч доларів від міжнародної спільноти, що повірила у нашу місію. Водночас, потреба підтримки безпечної освіти в Україні набагато більша, тож збір на ЗАХИСТОК продовжується», – говорить Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation.

Облаштування комфортних укриттів дозволяє не тільки покращити освітній процес завдяки очним заняттям, але й дозволяє піклуватись про їхню соціалізацію.

Завдяки благодійникам, подати заявку на облаштування сховища може будь-яка школа або дитячий садочок, які його потребують, – програма реалізується KSE Foundation за відкритим принципом.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати