CREATE UKRAINE

CREATE UKRAINE створена, аби повернути українських професіоналів на Батьківщину для впровадження ними міжнародного досвіду і найкращих світових практик. Метою є сприяння Уряду у реформуванні держави та подоланні викликів війни.

star
Переможцями програми стали
10 амбітних фахівчинь і фахівців

Програма ініційована EU4Youth Phase III: Youth Employment and Entrepreneurship Program за співфінансування ЄС, а також командою Central Project Management Agency у співпраці з Міністерством економіки України,

реалізується KSE Foundation.

Про програму

Керуючись амбітними кар’єрними цілями, молоді люди дедалі частіше залишають рідні країни у пошуках можливостей.

 

“Create Ukraine” має на меті повернути цих молодих українців, які здобули цінний міжнародний досвід, на Батьківщину. Пілотний проєкт втілюється разом із Міністерством економіки України.

 

Учасники отримають всебічну підтримку та можливості для професійного розвитку від Київської школи економіки, що дозволить їм максимально реалізувати свій потенціал.

star

Можливості

star
Переможці Create Ukraine стали частиною дорадчо-консультативної команди Міністерства Економіки України та упродовж 10 місяців:
  • star
    вивчатимуть цільові програми навчання лідерства, аналізу політики та управлінню проєктами
  • star
    відповідатимуть за процеси державотворення
  • star
    проходитимуть семінари та воркшопи від передових експертів
  • star
    отримають наставництво урядовців України
  • star
    змінюватимуть державу
  • star
    стануть частиною спільноти змінотворців
  • star
    будуть частиною стратегічного партнерства Уряду і Суспільства
  • star
    разом з командою долатимуть стратегічні виклики!
star
Учасники Create Ukraine приєднались до команди одного з найефективніших міністерств країни!
Yulia
Юлія Свириденко
Перша віцепрем'єрка – Міністерка економіки України
Нині за різними підрахунками, у різних країнах світу перебуває до 6,5 мільйонів вимушених мігрантів з України. Я знаю, що багато у кого часом виникає думка повернутися додому. І ключове, що я хочу, аби вони памʼятали: Вас тут чекають, Ви тут потрібні, Ваш досвід, навички, які Ви здобули за кордоном – цінні для нашого майбутнього. Саме тому ми заохочуємо подаватися на програму Create Ukraine. Доєднайтесь до нашої команди, використайте свій досвід для розбудови спроможності нашої країни. Ваша робота впливатиме на життя мільйонів українців у найскладніший час в нашій історії. Нам потрібні саме Ви.
Більше Згорнути
Тетяна Бережна
Заступниця міністра економіки
Разом ми працюватимемо над реформуванням трудового законодавства, активними програмами зайнятості щодо залучення українців до підприємництва, працевлаштування і навчання; а також над збільшенням економічної активності жінок і подоланням гендерного розриву в оплаті праці. Ще одним напрямком вашої робити буде збільшення економічної активності осіб з інвалідністю, ветеранів і ветеранок війни, внутрішньо переміщених осіб. Також ви буде займатись боротьбою зі структурним безробіттям і реформуванням Державної служби зайнятості.
Більше Згорнути
Ігор Безкаравайний
Заступник міністра економіки
Разом ви будете працювати над зміною світових підходів до гуманітарного розмінування та братимете участь у створенні відповідного ринку і зміцнення системи протимінної діяльності в Україні. Ви зможете долучитися до пошуку інноваційних рішень для глобальних викликів, використовуючи для цього цифрові існтрументи, нейромережі для аналізу великих масивів даних, сателітні знімки та використання роботизованих комплексів для гуманітарного розмінування.
Більше Згорнути
Надія Бігун
Заступниця міністра економіки
Разом ви будете працювати над зростанням частки виробничих підприємств у ВВП країни. Дізнаєтеся, як іпотечна програма не лише дає доступ до купівлі житла, а й впливає на розвиток будівельної галузі. Як держава допомагає виробнику розвиватися, та які фінансові інструменти для нього доступні на даний час. І якщо ви все ще не амбасадор товарів “Зроблено в Україні”, то кваліфіковано зможете пояснити, як покупка української продукції напряму впливає на добробут населення.
Більше Згорнути
Тарас Качка
Заступник міністра економіки
Як подолати виклики із доступу до міжнародних ринків? Як бізнесам вийти на міжнародний рівень і в чому їм може допомогти держава. Торгові угоди та торговий баланс – все це напрямки, за якими ви зможете попрацювати разом.
Більше Згорнути
Віталій Кіндратів
Заступник міністра економіки
Разом ви працюватимете над удосконаленням системи інфраструктури якості України на основі європейських вимог. Це забезпечить безпечну та високоякісну продукцію, розширить доступ української продукції до ринку ЄС та усуне технічні бар'єри в торгівлі. Ви реформуватимете національну систему технічного регулювання за європейською моделлю, забезпечите функціонування національної стандартизації та її міжнародне визнання, єдність вимірювань і простежуваність національних еталонів, інтегруючи систему метрології в єдиний європейський простір. Реформи інтелектуальної власності підвищать стандарти правової охорони до європейського рівня, допоможуть національним виробникам інноваційної продукції виходити на ринок, створюючи умови для розвитку українських розробок і співпраці освіти, науки та бізнесу. Розвиток індустріальних парків та державне стимулювання сприятимуть економічному зростанню, інноваційному розвитку, створенню нових робочих місць і залученню інвестицій в економіку України.
Більше Згорнути
Володимир Кузьо
Заступник міністра економіки
Разом ви дізнаєтеся, як залучаються інвестиції в Україну, а також які існують інструменти, державні та міжнародні програми для цього. Ви ознайомитеся з тим, як інвестиції допомагають розбудовувати приватний сектор, впроваджувати новітні технології, стимулювати розвиток малих та середніх підприємств і сприяти модернізації ключових секторів економіки. Важливою частиною програми буде розгляд можливостей отримання довгострокового фінансування для створення власного бізнесу і закупівлі обладнання. Буде детально опрацьована тема отримання фінансової або технічної допомоги та грантів від міжнародних фінансових організацій, двосторонніх агенцій розвитку і українських банків. Окремим напрямом вашої роботи буде, зокрема, вивчення механізмів страхування інвестицій, включаючи страхування для українського бізнесу.
Більше Згорнути
Олексій Соболев
Перший заступник міністра економіки
Ви будете працювати над зростанням підприємництва в Україні, координацією реформ, дерегуляцією, а також будете залучені до реалізації державної санкційної політики і корпоративної реформи.
Більше Згорнути
Андрій Телюпа
Заступник міністра економіки
Ми будемо працювати над розвитком реального сектору економіки, зокрема із програмами підтримки українських виробників. А також ви зможете долучитись до формування та реалізації державної цінової політики та розбудови паливоенергетичного комплексу.
Більше Згорнути
  • Допомагай Уряду
  • Працюй з ризиками
  • Приймай рішення
  • Відновлюй економіку
  • Реалізуй свій потенціал
  • Трансформуй
  • Закладай фундамент
  • Долай кризи
  • Підвищуй стійкість країни
  • Дій
  • Стань агентом змін

Учасниці і учасники програми

Анастасія Біланенко
Анастасія Біланенко
Аудиторка, фінансова аналітикиня і старша фінансова менеджерка

У команді Андрія Телюпи, заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Анастасія – експертка у сфері фінансів з 10-річним досвідом роботи в Австралії та Великобританії. Має ступінь магістра з Економіки, а також є членом Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА, Велика Британія)

 

На посаді менеджерки в EY Сідней переможниця керувала аудиторськими командами, брала участь у розслідуваннях фінансового шахрайства та консультувала державні органи щодо управління конфліктами інтересів. Також працювала у глобальних компаніях (Brookfield, Blackstone), де займалася фінансовим моделюванням, плануванням і аналітикою, розробкою контролів та бізнес процесів, а також підтримувала бізнес трансформацію під час IPO та злиттів.

 

У Великобританії Анастасія займала управлінські позиції у фінансових відділах компаній Hydrafacial та Estee Lauder, відповідаючи за стратегічне планування, бюджетування та управління витратами.

 

Професійна ціль

Анастасія прагне застосувати міжнародний досвід корпоративного управління і бюджетування в антикорупційній сфері та сприяти забезпеченню прозорої діяльності державних установ та економічних агентів.

Ірина Волоха
Ірина Волоха
Фахівчиня з комунікацій, редакторка

У команді Юлії Свириденко, Першої віцепрем’єр-міністерки – Міністерки економіки

 

Міжнародний досвід: Ірина розпочала свою міжнародну кар’єру в консалтинговій компанії Greenshore International, де надавала стратегічні рекомендації європейським клієнтам. Пізніше вона долучилася до створення онлайн-юридичного словника для української правової спільноти в Центрі німецького права. У канадській компанії Oslos Ірина керувала операційним, маркетинговим та комунікаційним департаментом, розвиваючи бренд через стратегії у соціальних мережах.

 

Ірина також заснувала Eduwest — українсько-канадську компанію, яка надає послуги репетиторства та повний спектр видавничих рішень для міжнародних авторів.

 

З 2022 року Ірина працює з кількома канадськими компаніями, поглиблюючи свій досвід у UX-дизайні та контент-стратегії.

 

Професійна мета:

Завдяки своєму досвіду в UX-дизайні та операційному управлінні, Ірина прагне підвищити ефективність і якість державних послуг. Вона зосереджена на ініціативах, які сприяють покращенню взаємодії між державними установами та громадянами.

Оксана Гаврилів
Оксана Гаврилів
Фахівчиня з міжнародних відносин, бізнес-менеджерка

У команді Олексія Соболева, Першого заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Оксана має багатовекторний міжнародний професійний досвід у сферах державного управління, бізнесу та міжнародних відносин.

На посаді помічниці віцеконсула Посольства України в Австрії  вона  відповідала за роботу з громадянами та підготовку юридичних документів. У Посольстві України в Німеччині працювала помічницею керівника відділу економічних питань, де брала участь в організації візитів і зустрічей на високому рівні та аналізі економічних аспектів співпраці між Україною та Німеччиною. 

 

У цьому році Оксана пройшла стажування  в офісі депутата Європейського Парламенту. У сферу її відповідальності входили питання мобілізації ресурсів для міжнародної допомоги Україні, цифрової трансформації, енергетичної незалежності, критичної сировини та реалізації Європейського зеленого курсу включно з роллю України в цьому процесі, зокрема щодо її потенціалу у сфері енергетичної трансформації та сталого розвитку.

 

Перед тим, як долучитися до проєкту Create Ukraine Оксана, працювала помічницею керівника австрійської будівельної компанії Seal Bau GmbH – займалася підготовкою контрактів, контролем документообігу, координацією проєктів та комунікацією з органами влади й партнерами. 

 

Професійна ціль

Оксана планує використати свій досвід співпраці з міжнародними організаціями для реалізації програм із залучення іноземних інвестицій в Україну, сприяючи економічному розвитку та зміцненню позицій українського бізнесу. Вона прагне створювати економічні передумови для повернення українців на Батьківщину та активізувати міжнародне співробітництво через спільні проєкти, що сприятимуть інтеграції України в глобальну економіку та політику, а також стабільному просуванню євроатлантичного курсу держави.

Олена Дзюбко
Олена Дзюбко
Проєктна менеджерка, фахівчиня з міжнародних відносин

У команді Тараса Качки, заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Олена здобула унікальний міжнародний досвід навчання у шести країнах. Останніми роками, вона поглибила експертизу в міжнародній політичній економіці та економіці розвитку в Кембриджському університеті у Великій Британії, де здобула магістерський ступінь.

 

Професійний досвід за кордоном вона здобула в громадських організаціях у Фінляндії та Словаччині.

 

Дівчина працювала менеджеркою проєктів у фінській організації Daisy Ladies, діяльність якої спрямована на адаптацію іммігранток. Разом зі своєю командою Олена організовувала для жінок заходи культурного обміну, презентації, виставки та тренінги з підвищення економічної грамотності.

 

У Словаччині, в межах діяльності у Міжнародному Вишеградському Фонді, дівчина брала участь у процесах управління та аналізу проєктів регіонального розвитку в Центральній Європі та на Західних Балканах. Олена співпрацювала з більш ніж двадцятьма міжнародними донорськими організаціями та посольствами країн ЄС та США.

 

Крім того, закордоном Олена брала участь у кількох навчальних та волонтерських проєктах Erasmus.

 

Професійна ціль

Олена прагне інтегрувати власні знання та навички в урядові програми, які сприятимуть економічному розвитку та якісній розбудові стійкості України.

Роксолана Смеречинська
Роксолана Смеречинська
Фахівчиня у галузі міжнародного управління

У команді Тетяни Бережної, заступниці міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Міжнародний досвід Роксолани охоплює сфери міжнародних відносин, європейських політик, політичного аналізу та стратегічних комунікацій.

 

Роксолана закінчила магістратуру в Sciences Po, де, зокрема, досліджувала вплив євроінтеграції на національні економіки та участь жінок у підприємництві та економічній діяльності. Вивчення міжнародного управління та економічних політик дало їй глибоке розуміння глобальних процесів та економічних реформ.

 

В організації WithUkraine Роксолана працювала над комунікаційними стратегіями, спрямованими на підвищення обізнаності міжнародної спільноти про ситуацію в Україні. Дівчина також пройшла стажування в Представництві України при ЄС у Брюсселі, де була залучена до стратегічних переговорів щодо євроінтеграції, зокрема європейських ринків, цифрової та екологічної політик. Вона також проводила аналітичну роботу з ключових аспектів зовнішньої політики України, співпрацюючи з європейськими партнерами для зміцнення відносин Україна–ЄС.

 

На сьогодні, у межах стипендіальної програми Young Security Conference, Роксолана досліджує питання розширення ЄС та європейської безпеки. Вона також є учасницею програми Next Visionaries, яка спрямована на надання знань і навичок для підтримки євроінтеграції та післявоєнної відбудови України.

 

Професійна ціль

Роксолана має на меті сприяти створенню умов в Україні для сталого економічного розвитку, соціальної справедливості, євроінтеграції, притоку інвестицій та розвитку інновацій. 

Роман Шемаков
Роман Шемаков
Фахівець з розвитку інфраструктури, фінансовий аналітик

У команді Олексія Соболева, Першого заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Роман здобув ступінь бакалавра економіки та історії міжнародних організацій в США та ступінь магістра права в Китаї. Останні 5 років він працював над розвитком інфраструктури і технологій у США, Тайвані, Сінгапурі та Китаї. Має досвід роботи як у приватному, так і державному секторах.

На Тайвані Роман працював у міській інфраструктурній компанії, де відповідав за структурування приватного капіталу, придбання землі та зміну зонування для проєкту будівництва “Смарт-міста” в США спільно з Taiwan Semiconductor Manufacturing Company.

Навчаючись у Пекінському університеті, він консультував Asian Development Bank щодо розвитку інфраструктури охорони здоров’я та освіти в Центральній, Західній та Східній Азії. Разом з командою розробив проєкт допомоги на $2 млн для реформування технологічної освіти в університетах Центральної Азії.

У 2023 році працевлаштувався у відділ цифрової інфраструктури та технологічних стратегій  Asian Infrastructure Investment Bank. Під час роботи в банку супроводжував надання ініціативою інвестицій у цифрову інфраструктуру спільно з G20 та International Telecommunication Union, запустив міжнародну платформу закупівель iнфраструктурних технологій (InfraTech Portal) та підтримав боргові та акціонерні транзакції на суму $190 млн доларів. 

Роман пише на теми розвитку інфраструктури та реформування державного управління, включаючи публікації Council on Foreign Relations, American Chamber of Commerce, Springer, Columbia Journal of History та інших. Він є автором книг “Notes on Hydraulic and Digital Infrastructure” (Palgrave Macmillan, 2024) та “Digital Transformation of Property in Greater China” (World Scientific Publishing, 2021).

Професійна ціль

Робота Романа в Міністерстві економіки буде зосереджена на розвитку інфраструктури та співпраці з міжнародними фінансовими інституціями. Він підтримуватиме реформи системи управління державними інвестиціями України для оптимізації процесів інвестування в інфраструктуру шляхом координації внутрішніх та міжнародних ресурсів.

Станіслава Круглян
Станіслава Круглян
Фахівчиня з міжнародних відносин

У команді Юлії Свириденко, Першої віцепрем’єр-міністерки – Міністерки економіки

 

Міжнародний досвід: Станіслава здобула ступінь магістерки з міжнародних відносин у Лондонській школі економіки та політичних наук.

 

Дівчина залучена до діяльності громадської організації Brave Generation, яка готує молодих українців до післявоєнної відбудови країни.

 

Станіслава пройшла стажування у Департаменті державного протоколу МЗС України. У міністерстві дівчина відповідала за комунікації з посольствами та державними органами, брала участь у підготовці програм візитів високого рівня та протокольному супроводі делегацій з Канади, Ізраїлю, Саудівської Аравії та інших держав.

 

Професійна ціль

Станіслава планує працювати над програмами, спрямованими на збільшення ролі жінок в економіці України та подолання гендерної нерівності в оплаті праці. Також дівчина хоче брати участь у проєктах з подолання бар’єрів у торгівлі шляхом імплементації європейських стандартів.  

Тетяна Гайдим
Тетяна Гайдим
Фахівчиня з управління проєктами, спеціалістка з надання консалтингових послуг у сфері банкінгу, страхування та перестрахування

У команді Олексія Соболева, Першого заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Міжнародний досвід Тетяна здобула в сфері управлінського консалтингу, працюючи на глобальні консалтингові фірми Deloitte та Synpulse в Словаччині протягом останніх трьох років.

 

У відділі консалтингу компанії Deloitte переможниця працювала з проектами сфокусованими на цифрових трансформаціях та розробці бізнес-стратегій для банків.

 

Перед тим, як долучитися до програми Create Ukraine Тетяна займалася управлінням масштабних трансформаційних проєктів з реорганізації та автоматизації процесів для страхових компаній, у консалтинговій компанії Synpulse.

 

Вищу освіту за спеціальністю Міжнародні Фінанси здобула в Братиславському економічному університеті у Словаччині, отримавши диплом магістра з відзнакою.

 

Професійна ціль:

Тетяна прагне долучитися до розробки та впровадження програм зайнятості та збільшення економічної активності осіб з інвалідністю та ветеранів і ветеранок. Не менш важливо для неї працювати над залученням громадськості до економічних процесів та втілювати проєкти з підвищення інвестиційної привабливості України для іноземних компаній.

Юлія Міщук
Юлія Міщук
Фахівчиня зі стратегічних комунікацій, бізнес-менеджерка з розвитку бізнесу

У команді Тетяни Бережної, заступниці міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Юлія здобула вищу освіту в IULM University of Languages and Communication у Мілані. Дипломну роботу на магістерській програмі «Стратегічні комунікації» дівчина присвятила унікальному феномену фандрайзингу в Україні під час війни.

 

У Юлії також є досвід волонтерської діяльності за кордоном. У міжнародній молодіжній організації AIESEC дівчина координувала заходи із соціалізації для літніх людей. Після початку повномасштабної війни волонтерила у Генеральному консульстві України в Мілані, допомагаючи співвітчизникам знаходити прихисток в еміграції. У квітні 2022 з її ініціативи та у співпраці з університетом IULM було організовано конференцію для обговорення питання повномасштабної війни та знайомства з історією України.

 

Професійна ціль:

Юлія прагне вивчати процеси роботи з грантами ЄС та залучати інвестиції для критично важливих проєктів, які сприятимуть розвитку України.

Юлія Паска
Юлія Паска
GR-менеджерка, фахівчиня з міжнародного права

У команді Тетяни Бережної, заступниці міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Професійний досвід за кордоном Юлія здобула завдяки стажуванню в парламенті Канади та навчанню у Падуанському університеті в Італії.

 

Будучи помічницею канадського депутата, дівчина працювала над законопроєктом про продовольчу безпеку, брала участь в аналізі законодавства у сфері захисту прав людей з інвалідністю, готувала промови, заяви, петиції та брифінги, а також відповідала за комунікацію з виборцями. У межах програми CUPP Юлія займалася висвітленням російської агресії проти України. Займаючись волонтерством, працювала над медіа-проєктом War bulletins для Посольства України в Канаді.

 

Юлія здобула ступінь магістерки з прав людини і багаторівневого управління в University of Padova. Під час навчання була у проєкті Krylati ментором для українських підлітків, які вимушено покинули батьківщину через війну, а також за підтримки Open Society Foundations запустила піврічні курси про культуру й історію України на базі університету Падуї.

 

Професійна ціль:

Завдяки участі в проєкті Юлія прагне розвинути свої навички у сфері government relations management та дослідити децентралізацію й євроінтеграцію України воєнного часу.

Анастасія Біланенко
Анастасія Біланенко
Аудиторка, фінансова аналітикиня і старша фінансова менеджерка

У команді Андрія Телюпи, заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Анастасія – експертка у сфері фінансів з 10-річним досвідом роботи в Австралії та Великобританії. Має ступінь магістра з Економіки, а також є членом Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА, Велика Британія)

 

На посаді менеджерки в EY Сідней переможниця керувала аудиторськими командами, брала участь у розслідуваннях фінансового шахрайства та консультувала державні органи щодо управління конфліктами інтересів. Також працювала у глобальних компаніях (Brookfield, Blackstone), де займалася фінансовим моделюванням, плануванням і аналітикою, розробкою контролів та бізнес процесів, а також підтримувала бізнес трансформацію під час IPO та злиттів.

 

У Великобританії Анастасія займала управлінські позиції у фінансових відділах компаній Hydrafacial та Estee Lauder, відповідаючи за стратегічне планування, бюджетування та управління витратами.

 

Професійна ціль

Анастасія прагне застосувати міжнародний досвід корпоративного управління і бюджетування в антикорупційній сфері та сприяти забезпеченню прозорої діяльності державних установ та економічних агентів.

Ірина Волоха
Ірина Волоха
Фахівчиня з комунікацій, редакторка

У команді Юлії Свириденко, Першої віцепрем’єр-міністерки – Міністерки економіки

 

Міжнародний досвід: Ірина розпочала свою міжнародну кар’єру в консалтинговій компанії Greenshore International, де надавала стратегічні рекомендації європейським клієнтам. Пізніше вона долучилася до створення онлайн-юридичного словника для української правової спільноти в Центрі німецького права. У канадській компанії Oslos Ірина керувала операційним, маркетинговим та комунікаційним департаментом, розвиваючи бренд через стратегії у соціальних мережах.

 

Ірина також заснувала Eduwest — українсько-канадську компанію, яка надає послуги репетиторства та повний спектр видавничих рішень для міжнародних авторів.

 

З 2022 року Ірина працює з кількома канадськими компаніями, поглиблюючи свій досвід у UX-дизайні та контент-стратегії.

 

Професійна мета:

Завдяки своєму досвіду в UX-дизайні та операційному управлінні, Ірина прагне підвищити ефективність і якість державних послуг. Вона зосереджена на ініціативах, які сприяють покращенню взаємодії між державними установами та громадянами.

Оксана Гаврилів
Оксана Гаврилів
Фахівчиня з міжнародних відносин, бізнес-менеджерка

У команді Олексія Соболева, Першого заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Оксана має багатовекторний міжнародний професійний досвід у сферах державного управління, бізнесу та міжнародних відносин.

На посаді помічниці віцеконсула Посольства України в Австрії  вона  відповідала за роботу з громадянами та підготовку юридичних документів. У Посольстві України в Німеччині працювала помічницею керівника відділу економічних питань, де брала участь в організації візитів і зустрічей на високому рівні та аналізі економічних аспектів співпраці між Україною та Німеччиною. 

 

У цьому році Оксана пройшла стажування  в офісі депутата Європейського Парламенту. У сферу її відповідальності входили питання мобілізації ресурсів для міжнародної допомоги Україні, цифрової трансформації, енергетичної незалежності, критичної сировини та реалізації Європейського зеленого курсу включно з роллю України в цьому процесі, зокрема щодо її потенціалу у сфері енергетичної трансформації та сталого розвитку.

 

Перед тим, як долучитися до проєкту Create Ukraine Оксана, працювала помічницею керівника австрійської будівельної компанії Seal Bau GmbH – займалася підготовкою контрактів, контролем документообігу, координацією проєктів та комунікацією з органами влади й партнерами. 

 

Професійна ціль

Оксана планує використати свій досвід співпраці з міжнародними організаціями для реалізації програм із залучення іноземних інвестицій в Україну, сприяючи економічному розвитку та зміцненню позицій українського бізнесу. Вона прагне створювати економічні передумови для повернення українців на Батьківщину та активізувати міжнародне співробітництво через спільні проєкти, що сприятимуть інтеграції України в глобальну економіку та політику, а також стабільному просуванню євроатлантичного курсу держави.

Олена Дзюбко
Олена Дзюбко
Проєктна менеджерка, фахівчиня з міжнародних відносин

У команді Тараса Качки, заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Олена здобула унікальний міжнародний досвід навчання у шести країнах. Останніми роками, вона поглибила експертизу в міжнародній політичній економіці та економіці розвитку в Кембриджському університеті у Великій Британії, де здобула магістерський ступінь.

 

Професійний досвід за кордоном вона здобула в громадських організаціях у Фінляндії та Словаччині.

 

Дівчина працювала менеджеркою проєктів у фінській організації Daisy Ladies, діяльність якої спрямована на адаптацію іммігранток. Разом зі своєю командою Олена організовувала для жінок заходи культурного обміну, презентації, виставки та тренінги з підвищення економічної грамотності.

 

У Словаччині, в межах діяльності у Міжнародному Вишеградському Фонді, дівчина брала участь у процесах управління та аналізу проєктів регіонального розвитку в Центральній Європі та на Західних Балканах. Олена співпрацювала з більш ніж двадцятьма міжнародними донорськими організаціями та посольствами країн ЄС та США.

 

Крім того, закордоном Олена брала участь у кількох навчальних та волонтерських проєктах Erasmus.

 

Професійна ціль

Олена прагне інтегрувати власні знання та навички в урядові програми, які сприятимуть економічному розвитку та якісній розбудові стійкості України.

Роксолана Смеречинська
Роксолана Смеречинська
Фахівчиня у галузі міжнародного управління

У команді Тетяни Бережної, заступниці міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Міжнародний досвід Роксолани охоплює сфери міжнародних відносин, європейських політик, політичного аналізу та стратегічних комунікацій.

 

Роксолана закінчила магістратуру в Sciences Po, де, зокрема, досліджувала вплив євроінтеграції на національні економіки та участь жінок у підприємництві та економічній діяльності. Вивчення міжнародного управління та економічних політик дало їй глибоке розуміння глобальних процесів та економічних реформ.

 

В організації WithUkraine Роксолана працювала над комунікаційними стратегіями, спрямованими на підвищення обізнаності міжнародної спільноти про ситуацію в Україні. Дівчина також пройшла стажування в Представництві України при ЄС у Брюсселі, де була залучена до стратегічних переговорів щодо євроінтеграції, зокрема європейських ринків, цифрової та екологічної політик. Вона також проводила аналітичну роботу з ключових аспектів зовнішньої політики України, співпрацюючи з європейськими партнерами для зміцнення відносин Україна–ЄС.

 

На сьогодні, у межах стипендіальної програми Young Security Conference, Роксолана досліджує питання розширення ЄС та європейської безпеки. Вона також є учасницею програми Next Visionaries, яка спрямована на надання знань і навичок для підтримки євроінтеграції та післявоєнної відбудови України.

 

Професійна ціль

Роксолана має на меті сприяти створенню умов в Україні для сталого економічного розвитку, соціальної справедливості, євроінтеграції, притоку інвестицій та розвитку інновацій. 

Роман Шемаков
Роман Шемаков
Фахівець з розвитку інфраструктури, фінансовий аналітик

У команді Олексія Соболева, Першого заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Роман здобув ступінь бакалавра економіки та історії міжнародних організацій в США та ступінь магістра права в Китаї. Останні 5 років він працював над розвитком інфраструктури і технологій у США, Тайвані, Сінгапурі та Китаї. Має досвід роботи як у приватному, так і державному секторах.

На Тайвані Роман працював у міській інфраструктурній компанії, де відповідав за структурування приватного капіталу, придбання землі та зміну зонування для проєкту будівництва “Смарт-міста” в США спільно з Taiwan Semiconductor Manufacturing Company.

Навчаючись у Пекінському університеті, він консультував Asian Development Bank щодо розвитку інфраструктури охорони здоров’я та освіти в Центральній, Західній та Східній Азії. Разом з командою розробив проєкт допомоги на $2 млн для реформування технологічної освіти в університетах Центральної Азії.

У 2023 році працевлаштувався у відділ цифрової інфраструктури та технологічних стратегій  Asian Infrastructure Investment Bank. Під час роботи в банку супроводжував надання ініціативою інвестицій у цифрову інфраструктуру спільно з G20 та International Telecommunication Union, запустив міжнародну платформу закупівель iнфраструктурних технологій (InfraTech Portal) та підтримав боргові та акціонерні транзакції на суму $190 млн доларів. 

Роман пише на теми розвитку інфраструктури та реформування державного управління, включаючи публікації Council on Foreign Relations, American Chamber of Commerce, Springer, Columbia Journal of History та інших. Він є автором книг “Notes on Hydraulic and Digital Infrastructure” (Palgrave Macmillan, 2024) та “Digital Transformation of Property in Greater China” (World Scientific Publishing, 2021).

Професійна ціль

Робота Романа в Міністерстві економіки буде зосереджена на розвитку інфраструктури та співпраці з міжнародними фінансовими інституціями. Він підтримуватиме реформи системи управління державними інвестиціями України для оптимізації процесів інвестування в інфраструктуру шляхом координації внутрішніх та міжнародних ресурсів.

Станіслава Круглян
Станіслава Круглян
Фахівчиня з міжнародних відносин

У команді Юлії Свириденко, Першої віцепрем’єр-міністерки – Міністерки економіки

 

Міжнародний досвід: Станіслава здобула ступінь магістерки з міжнародних відносин у Лондонській школі економіки та політичних наук.

 

Дівчина залучена до діяльності громадської організації Brave Generation, яка готує молодих українців до післявоєнної відбудови країни.

 

Станіслава пройшла стажування у Департаменті державного протоколу МЗС України. У міністерстві дівчина відповідала за комунікації з посольствами та державними органами, брала участь у підготовці програм візитів високого рівня та протокольному супроводі делегацій з Канади, Ізраїлю, Саудівської Аравії та інших держав.

 

Професійна ціль

Станіслава планує працювати над програмами, спрямованими на збільшення ролі жінок в економіці України та подолання гендерної нерівності в оплаті праці. Також дівчина хоче брати участь у проєктах з подолання бар’єрів у торгівлі шляхом імплементації європейських стандартів.  

Тетяна Гайдим
Тетяна Гайдим
Фахівчиня з управління проєктами, спеціалістка з надання консалтингових послуг у сфері банкінгу, страхування та перестрахування

У команді Олексія Соболева, Першого заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Міжнародний досвід Тетяна здобула в сфері управлінського консалтингу, працюючи на глобальні консалтингові фірми Deloitte та Synpulse в Словаччині протягом останніх трьох років.

 

У відділі консалтингу компанії Deloitte переможниця працювала з проектами сфокусованими на цифрових трансформаціях та розробці бізнес-стратегій для банків.

 

Перед тим, як долучитися до програми Create Ukraine Тетяна займалася управлінням масштабних трансформаційних проєктів з реорганізації та автоматизації процесів для страхових компаній, у консалтинговій компанії Synpulse.

 

Вищу освіту за спеціальністю Міжнародні Фінанси здобула в Братиславському економічному університеті у Словаччині, отримавши диплом магістра з відзнакою.

 

Професійна ціль:

Тетяна прагне долучитися до розробки та впровадження програм зайнятості та збільшення економічної активності осіб з інвалідністю та ветеранів і ветеранок. Не менш важливо для неї працювати над залученням громадськості до економічних процесів та втілювати проєкти з підвищення інвестиційної привабливості України для іноземних компаній.

Юлія Міщук
Юлія Міщук
Фахівчиня зі стратегічних комунікацій, бізнес-менеджерка з розвитку бізнесу

У команді Тетяни Бережної, заступниці міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Юлія здобула вищу освіту в IULM University of Languages and Communication у Мілані. Дипломну роботу на магістерській програмі «Стратегічні комунікації» дівчина присвятила унікальному феномену фандрайзингу в Україні під час війни.

 

У Юлії також є досвід волонтерської діяльності за кордоном. У міжнародній молодіжній організації AIESEC дівчина координувала заходи із соціалізації для літніх людей. Після початку повномасштабної війни волонтерила у Генеральному консульстві України в Мілані, допомагаючи співвітчизникам знаходити прихисток в еміграції. У квітні 2022 з її ініціативи та у співпраці з університетом IULM було організовано конференцію для обговорення питання повномасштабної війни та знайомства з історією України.

 

Професійна ціль:

Юлія прагне вивчати процеси роботи з грантами ЄС та залучати інвестиції для критично важливих проєктів, які сприятимуть розвитку України.

Юлія Паска
Юлія Паска
GR-менеджерка, фахівчиня з міжнародного права

У команді Тетяни Бережної, заступниці міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Професійний досвід за кордоном Юлія здобула завдяки стажуванню в парламенті Канади та навчанню у Падуанському університеті в Італії.

 

Будучи помічницею канадського депутата, дівчина працювала над законопроєктом про продовольчу безпеку, брала участь в аналізі законодавства у сфері захисту прав людей з інвалідністю, готувала промови, заяви, петиції та брифінги, а також відповідала за комунікацію з виборцями. У межах програми CUPP Юлія займалася висвітленням російської агресії проти України. Займаючись волонтерством, працювала над медіа-проєктом War bulletins для Посольства України в Канаді.

 

Юлія здобула ступінь магістерки з прав людини і багаторівневого управління в University of Padova. Під час навчання була у проєкті Krylati ментором для українських підлітків, які вимушено покинули батьківщину через війну, а також за підтримки Open Society Foundations запустила піврічні курси про культуру й історію України на базі університету Падуї.

 

Професійна ціль:

Завдяки участі в проєкті Юлія прагне розвинути свої навички у сфері government relations management та дослідити децентралізацію й євроінтеграцію України воєнного часу.

Анастасія Біланенко
Анастасія Біланенко
Аудиторка, фінансова аналітикиня і старша фінансова менеджерка

У команді Андрія Телюпи, заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Анастасія – експертка у сфері фінансів з 10-річним досвідом роботи в Австралії та Великобританії. Має ступінь магістра з Економіки, а також є членом Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА, Велика Британія)

 

На посаді менеджерки в EY Сідней переможниця керувала аудиторськими командами, брала участь у розслідуваннях фінансового шахрайства та консультувала державні органи щодо управління конфліктами інтересів. Також працювала у глобальних компаніях (Brookfield, Blackstone), де займалася фінансовим моделюванням, плануванням і аналітикою, розробкою контролів та бізнес процесів, а також підтримувала бізнес трансформацію під час IPO та злиттів.

 

У Великобританії Анастасія займала управлінські позиції у фінансових відділах компаній Hydrafacial та Estee Lauder, відповідаючи за стратегічне планування, бюджетування та управління витратами.

 

Професійна ціль

Анастасія прагне застосувати міжнародний досвід корпоративного управління і бюджетування в антикорупційній сфері та сприяти забезпеченню прозорої діяльності державних установ та економічних агентів.

Ірина Волоха
Ірина Волоха
Фахівчиня з комунікацій, редакторка

У команді Юлії Свириденко, Першої віцепрем’єр-міністерки – Міністерки економіки

 

Міжнародний досвід: Ірина розпочала свою міжнародну кар’єру в консалтинговій компанії Greenshore International, де надавала стратегічні рекомендації європейським клієнтам. Пізніше вона долучилася до створення онлайн-юридичного словника для української правової спільноти в Центрі німецького права. У канадській компанії Oslos Ірина керувала операційним, маркетинговим та комунікаційним департаментом, розвиваючи бренд через стратегії у соціальних мережах.

 

Ірина також заснувала Eduwest — українсько-канадську компанію, яка надає послуги репетиторства та повний спектр видавничих рішень для міжнародних авторів.

 

З 2022 року Ірина працює з кількома канадськими компаніями, поглиблюючи свій досвід у UX-дизайні та контент-стратегії.

 

Професійна мета:

Завдяки своєму досвіду в UX-дизайні та операційному управлінні, Ірина прагне підвищити ефективність і якість державних послуг. Вона зосереджена на ініціативах, які сприяють покращенню взаємодії між державними установами та громадянами.

Оксана Гаврилів
Оксана Гаврилів
Фахівчиня з міжнародних відносин, бізнес-менеджерка

У команді Олексія Соболева, Першого заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Оксана має багатовекторний міжнародний професійний досвід у сферах державного управління, бізнесу та міжнародних відносин.

На посаді помічниці віцеконсула Посольства України в Австрії  вона  відповідала за роботу з громадянами та підготовку юридичних документів. У Посольстві України в Німеччині працювала помічницею керівника відділу економічних питань, де брала участь в організації візитів і зустрічей на високому рівні та аналізі економічних аспектів співпраці між Україною та Німеччиною. 

 

У цьому році Оксана пройшла стажування  в офісі депутата Європейського Парламенту. У сферу її відповідальності входили питання мобілізації ресурсів для міжнародної допомоги Україні, цифрової трансформації, енергетичної незалежності, критичної сировини та реалізації Європейського зеленого курсу включно з роллю України в цьому процесі, зокрема щодо її потенціалу у сфері енергетичної трансформації та сталого розвитку.

 

Перед тим, як долучитися до проєкту Create Ukraine Оксана, працювала помічницею керівника австрійської будівельної компанії Seal Bau GmbH – займалася підготовкою контрактів, контролем документообігу, координацією проєктів та комунікацією з органами влади й партнерами. 

 

Професійна ціль

Оксана планує використати свій досвід співпраці з міжнародними організаціями для реалізації програм із залучення іноземних інвестицій в Україну, сприяючи економічному розвитку та зміцненню позицій українського бізнесу. Вона прагне створювати економічні передумови для повернення українців на Батьківщину та активізувати міжнародне співробітництво через спільні проєкти, що сприятимуть інтеграції України в глобальну економіку та політику, а також стабільному просуванню євроатлантичного курсу держави.

Олена Дзюбко
Олена Дзюбко
Проєктна менеджерка, фахівчиня з міжнародних відносин

У команді Тараса Качки, заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Олена здобула унікальний міжнародний досвід навчання у шести країнах. Останніми роками, вона поглибила експертизу в міжнародній політичній економіці та економіці розвитку в Кембриджському університеті у Великій Британії, де здобула магістерський ступінь.

 

Професійний досвід за кордоном вона здобула в громадських організаціях у Фінляндії та Словаччині.

 

Дівчина працювала менеджеркою проєктів у фінській організації Daisy Ladies, діяльність якої спрямована на адаптацію іммігранток. Разом зі своєю командою Олена організовувала для жінок заходи культурного обміну, презентації, виставки та тренінги з підвищення економічної грамотності.

 

У Словаччині, в межах діяльності у Міжнародному Вишеградському Фонді, дівчина брала участь у процесах управління та аналізу проєктів регіонального розвитку в Центральній Європі та на Західних Балканах. Олена співпрацювала з більш ніж двадцятьма міжнародними донорськими організаціями та посольствами країн ЄС та США.

 

Крім того, закордоном Олена брала участь у кількох навчальних та волонтерських проєктах Erasmus.

 

Професійна ціль

Олена прагне інтегрувати власні знання та навички в урядові програми, які сприятимуть економічному розвитку та якісній розбудові стійкості України.

Роксолана Смеречинська
Роксолана Смеречинська
Фахівчиня у галузі міжнародного управління

У команді Тетяни Бережної, заступниці міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Міжнародний досвід Роксолани охоплює сфери міжнародних відносин, європейських політик, політичного аналізу та стратегічних комунікацій.

 

Роксолана закінчила магістратуру в Sciences Po, де, зокрема, досліджувала вплив євроінтеграції на національні економіки та участь жінок у підприємництві та економічній діяльності. Вивчення міжнародного управління та економічних політик дало їй глибоке розуміння глобальних процесів та економічних реформ.

 

В організації WithUkraine Роксолана працювала над комунікаційними стратегіями, спрямованими на підвищення обізнаності міжнародної спільноти про ситуацію в Україні. Дівчина також пройшла стажування в Представництві України при ЄС у Брюсселі, де була залучена до стратегічних переговорів щодо євроінтеграції, зокрема європейських ринків, цифрової та екологічної політик. Вона також проводила аналітичну роботу з ключових аспектів зовнішньої політики України, співпрацюючи з європейськими партнерами для зміцнення відносин Україна–ЄС.

 

На сьогодні, у межах стипендіальної програми Young Security Conference, Роксолана досліджує питання розширення ЄС та європейської безпеки. Вона також є учасницею програми Next Visionaries, яка спрямована на надання знань і навичок для підтримки євроінтеграції та післявоєнної відбудови України.

 

Професійна ціль

Роксолана має на меті сприяти створенню умов в Україні для сталого економічного розвитку, соціальної справедливості, євроінтеграції, притоку інвестицій та розвитку інновацій. 

Роман Шемаков
Роман Шемаков
Фахівець з розвитку інфраструктури, фінансовий аналітик

У команді Олексія Соболева, Першого заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Роман здобув ступінь бакалавра економіки та історії міжнародних організацій в США та ступінь магістра права в Китаї. Останні 5 років він працював над розвитком інфраструктури і технологій у США, Тайвані, Сінгапурі та Китаї. Має досвід роботи як у приватному, так і державному секторах.

На Тайвані Роман працював у міській інфраструктурній компанії, де відповідав за структурування приватного капіталу, придбання землі та зміну зонування для проєкту будівництва “Смарт-міста” в США спільно з Taiwan Semiconductor Manufacturing Company.

Навчаючись у Пекінському університеті, він консультував Asian Development Bank щодо розвитку інфраструктури охорони здоров’я та освіти в Центральній, Західній та Східній Азії. Разом з командою розробив проєкт допомоги на $2 млн для реформування технологічної освіти в університетах Центральної Азії.

У 2023 році працевлаштувався у відділ цифрової інфраструктури та технологічних стратегій  Asian Infrastructure Investment Bank. Під час роботи в банку супроводжував надання ініціативою інвестицій у цифрову інфраструктуру спільно з G20 та International Telecommunication Union, запустив міжнародну платформу закупівель iнфраструктурних технологій (InfraTech Portal) та підтримав боргові та акціонерні транзакції на суму $190 млн доларів. 

Роман пише на теми розвитку інфраструктури та реформування державного управління, включаючи публікації Council on Foreign Relations, American Chamber of Commerce, Springer, Columbia Journal of History та інших. Він є автором книг “Notes on Hydraulic and Digital Infrastructure” (Palgrave Macmillan, 2024) та “Digital Transformation of Property in Greater China” (World Scientific Publishing, 2021).

Професійна ціль

Робота Романа в Міністерстві економіки буде зосереджена на розвитку інфраструктури та співпраці з міжнародними фінансовими інституціями. Він підтримуватиме реформи системи управління державними інвестиціями України для оптимізації процесів інвестування в інфраструктуру шляхом координації внутрішніх та міжнародних ресурсів.

Станіслава Круглян
Станіслава Круглян
Фахівчиня з міжнародних відносин

У команді Юлії Свириденко, Першої віцепрем’єр-міністерки – Міністерки економіки

 

Міжнародний досвід: Станіслава здобула ступінь магістерки з міжнародних відносин у Лондонській школі економіки та політичних наук.

 

Дівчина залучена до діяльності громадської організації Brave Generation, яка готує молодих українців до післявоєнної відбудови країни.

 

Станіслава пройшла стажування у Департаменті державного протоколу МЗС України. У міністерстві дівчина відповідала за комунікації з посольствами та державними органами, брала участь у підготовці програм візитів високого рівня та протокольному супроводі делегацій з Канади, Ізраїлю, Саудівської Аравії та інших держав.

 

Професійна ціль

Станіслава планує працювати над програмами, спрямованими на збільшення ролі жінок в економіці України та подолання гендерної нерівності в оплаті праці. Також дівчина хоче брати участь у проєктах з подолання бар’єрів у торгівлі шляхом імплементації європейських стандартів.  

Тетяна Гайдим
Тетяна Гайдим
Фахівчиня з управління проєктами, спеціалістка з надання консалтингових послуг у сфері банкінгу, страхування та перестрахування

У команді Олексія Соболева, Першого заступника міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Міжнародний досвід Тетяна здобула в сфері управлінського консалтингу, працюючи на глобальні консалтингові фірми Deloitte та Synpulse в Словаччині протягом останніх трьох років.

 

У відділі консалтингу компанії Deloitte переможниця працювала з проектами сфокусованими на цифрових трансформаціях та розробці бізнес-стратегій для банків.

 

Перед тим, як долучитися до програми Create Ukraine Тетяна займалася управлінням масштабних трансформаційних проєктів з реорганізації та автоматизації процесів для страхових компаній, у консалтинговій компанії Synpulse.

 

Вищу освіту за спеціальністю Міжнародні Фінанси здобула в Братиславському економічному університеті у Словаччині, отримавши диплом магістра з відзнакою.

 

Професійна ціль:

Тетяна прагне долучитися до розробки та впровадження програм зайнятості та збільшення економічної активності осіб з інвалідністю та ветеранів і ветеранок. Не менш важливо для неї працювати над залученням громадськості до економічних процесів та втілювати проєкти з підвищення інвестиційної привабливості України для іноземних компаній.

Юлія Міщук
Юлія Міщук
Фахівчиня зі стратегічних комунікацій, бізнес-менеджерка з розвитку бізнесу

У команді Тетяни Бережної, заступниці міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Юлія здобула вищу освіту в IULM University of Languages and Communication у Мілані. Дипломну роботу на магістерській програмі «Стратегічні комунікації» дівчина присвятила унікальному феномену фандрайзингу в Україні під час війни.

 

У Юлії також є досвід волонтерської діяльності за кордоном. У міжнародній молодіжній організації AIESEC дівчина координувала заходи із соціалізації для літніх людей. Після початку повномасштабної війни волонтерила у Генеральному консульстві України в Мілані, допомагаючи співвітчизникам знаходити прихисток в еміграції. У квітні 2022 з її ініціативи та у співпраці з університетом IULM було організовано конференцію для обговорення питання повномасштабної війни та знайомства з історією України.

 

Професійна ціль:

Юлія прагне вивчати процеси роботи з грантами ЄС та залучати інвестиції для критично важливих проєктів, які сприятимуть розвитку України.

Юлія Паска
Юлія Паска
GR-менеджерка, фахівчиня з міжнародного права

У команді Тетяни Бережної, заступниці міністра економіки

 

Міжнародний досвід: Професійний досвід за кордоном Юлія здобула завдяки стажуванню в парламенті Канади та навчанню у Падуанському університеті в Італії.

 

Будучи помічницею канадського депутата, дівчина працювала над законопроєктом про продовольчу безпеку, брала участь в аналізі законодавства у сфері захисту прав людей з інвалідністю, готувала промови, заяви, петиції та брифінги, а також відповідала за комунікацію з виборцями. У межах програми CUPP Юлія займалася висвітленням російської агресії проти України. Займаючись волонтерством, працювала над медіа-проєктом War bulletins для Посольства України в Канаді.

 

Юлія здобула ступінь магістерки з прав людини і багаторівневого управління в University of Padova. Під час навчання була у проєкті Krylati ментором для українських підлітків, які вимушено покинули батьківщину через війну, а також за підтримки Open Society Foundations запустила піврічні курси про культуру й історію України на базі університету Падуї.

 

Професійна ціль:

Завдяки участі в проєкті Юлія прагне розвинути свої навички у сфері government relations management та дослідити децентралізацію й євроінтеграцію України воєнного часу.