Благодійний фонд розвитку обороноздатності України створений для цільової підтримки війська. Фонд зосереджує роботу на постачанні техніки, приладів і товарів для рятування життів і ефективних розвідувальних операцій. Мета фонду – більше врятованих українців і сильна, інноваційна країна.

Історія заснування

Після 24 лютого KSE Foundation взяв на себе ряд непрофільних задач, аби рятувати життя: Фонд забезпечував військо медичними товарами, розвідувальними безпілотниками, засобами зв’язку, оптичними приладами тощо.

За понад рік повномасштабної війни Фонд зміг налагодити ефективну систему закупівлі та постачання, заручитись підтримкою фахових партнерів і стати одним з найефективніших фондів по залученню коштів для армії та українців.

Систематизувавши роботу та напрацювавши систему компетентного постачання, коли поряд із забезпеченням технікою Фонд інвестує мільйони доларів у навчання і підвищення кваліфікації військових, команда Фонду зрозуміла, що потребує створення окремої структури, аби цей напрямок роботи міг продовжувати розвиватись.

У KSE Foundation залишається освітнє ДНК – Фонд зосередить роботу на допомозі українцям, розвитку освіти та науки, створенню інноваційного фундаменту для відбудови сильної України: це проєкти по облаштуванню укриттів у навчальних закладах, відбудова інфраструктури, освітні стипендії, грантові програми тощо.

Естафету KSE Foundation по підтримці війська для захисту України перейме на себе новий благодійний фонд, створений для цільового розвитку обороноздатності: Благодійна організація «Благодійний фонд розвитку обороноздатності України»

UKRAINIAN DEFENSE DEVELOPMENT CHARITY FUND

Благодійна організація «Благодійний фонд розвитку обороноздатності України»

Скорочено: БО «БФ розвитку обороноздатності України»

Адреса: Україна, 03113, місто Київ, вул. Шпака Миколи, будинок 3

Телефон: +38 (068) 372 62 17

ЄРДПОУ: 44975045

IBAN: UA113005280000026001000030930

В АТ «ОТП Банк» » м. Київ, вул. Шота Руставелі, 16, 01023

МФО: 300528

Директор – Шнейдер Михайло Петрович

Неприбуткова організація (ознака неприбутковості 0036)

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати