У грудні 2023 року KSE Foundation отримав понад $1,5 мільйона фінансової підтримки – бізнес і приватні благодійники донатили на оборонні та освітні проєкти Фонду. 

Середня сума внеску від фізичних осіб склала $354 або 13,4 тисячі гривень. Більшість донатів грудня від приватних осіб була зроблена міжнародною спільнотою – іноземці підтримували стипендійну програму KSE «Donate to Educate». Гранти на навчання отримає вже понад 228 студентів. Це і талановита молодь, і ветерани війни, діти загиблих захисників і діти ВПО.

Серед українського бізнесу минулого місяця діяльність KSE Foundation підтримали найбільшими внесками фінансова група ICU, Мережа АЗК WOG і Glovo. 

Упродовж грудня KSE Foundation направляв кошти на облаштування шкільних укриттів, розвиток обороноздатності і підтримку українців у межах програми «Talents for Ukraine».

Зокрема, у грудні Фонд закупив 48 автівок для Держприкордонслужби вартістю понад $500 000. Майже $400 000 направив на навчання пілотів БПЛА у межах проєкту «Армія дронів», понад $300 000 – на модернізацію гелікоптера медичної евакуації для ГУР.

Фондом завершено облаштування ще 16 укриттів у навчальних закладах України – загалом у межах програми «ЗАХИСТОК: Безпечна освіта» від KSE Foundation відремонтовано вже 66 укриттів, понад 20 100 дітей змогли повернутись до офлайн-навчання.

Повний місячний звіт KSE Foundation доступний за посиланням.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати