Благодійний фонд KSE Foundation продовжує гуманітарну місію із збору коштів для закупівлі необхідної продукції для захисників України та постраждалих від бойових дій. З моменту повномасштабного російського вторгнення в Україну Благодійний фонд KSE Foundation зібрав 17 млн доларів США, які витрачені на гуманітарні потреби.

7 квітня в Україну доставлено 8 тисяч комплектів аптечок для потреб Міністерства охорони здоров’я України. Комплекти містять ключові компоненти – джгут, гемостатик, бинт, оклюзійну  пов’язку – для забезпечення потреб медицини катастроф. 

“Відповідно до даних статистики вміст однієї аптечки здатен врятувати життя 4 осіб. Тому вкрай важливо забезпечити потреби, окреслені МОЗ, у аптечках. Ми дякуємо всім, хто долучився до благочинних програм KSE Foundation і закликаємо всіх, у кого є можливість, допомогти Україні та українцям. Війна — це не “нова норма”, до якої потрібно звикнути. Продовжують страждати люди — ми зробимо все, що залежить від нас, щоб надати їм допомогу”, — зазначила Голова напряму медичних закупівель KSE Foundation Тетяна Ляшенко.

Загалом Благодійний фонд KSE Foundation з першого дня війни вже придбав 35 тисяч аптечок, 5 тисяч з яких направлено у “гарячі точки”. 

Станом на сьогодні Благодійний фонд KSE Foundation додатково планує закупівлю аптечок від великого ізраїльського постачальника Sarel, який готовий та спроможний підібрати аптечки з гарантовано високоякісними компонентами у комплектації, що розроблена та затверджена МОЗ, та поставити їх у найкоротші строки. Також тривають перемовини з постачальниками North American Rescue, Sharkmed та Sante.