Нам важливо, щоб процес подачі заявки та пожертвування був якомога простішим. Тому вже сьогодні школи можуть стати претендентом на отримання  нових укриттів за посиланням: https://saveeducation.kse.ua

Там же благодійники можуть зробити свій внесок.

За час війни Росії проти України було ушкоджено 2461 освітніх закладів, з яких знищено майже три сотні. Недавно почався новий навчальний рік, тому мільйонам дітей сьогодні небезпечно знаходитись у школах, які не обладнані сховищами відповідного рівня.

Сьогодні всього 64% закладів мають захисні споруди. Втім, не кожне шкільне укриття відповідає сучасним стандартам та є придатними для освітнього процесу дітей.

Тому мета нашої кампанії – забезпечити 100 шкіл безпечними та високоякісними укриттями. Вартість створення надійного укриття в середньому складає $10 000, кінцева мета – 1 мільйон доларів. Усього за декілька днів після анонсу кампанії, ми вже отримали 6 заявок і $64 000.

Зробіть свій вклад у безпеку школярів та майбутнє України!

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати