Благодійний фонд  KSE Foundation та банк «ПУМБ» продовжують підтримувати ЗСУ. 

Спільними зусиллями ми придбали та доставили високоякісні шоломи для підрозділу ППО, що працює на південному напрямку. Інформуємо – хлопці вже приміряли нове спорядження та передають слова подяки.

Протиповітряна оборона грає ключову роль у сьогоднішній війні, але, на жаль, її оператори під час роботи стають мішенями для ворожої артилерії. Тому вкрай важливо, щоб у солдатів було належне захисне обмундирування.

Ці шоломи будуть захищати наших бійців, щоб вони могли захищати українське небо від ворога.

З початку війни банк «ПУМБ» завжди швидко реагує на запити, які роблять військові. Окрім захисних шоломів, вони оплатили купівлю захисної плівки для обладнання окопів миколаївським військовим та придбали 215 комплектів  демісезонної військової форми для спецпідрозділу Головного управління розвідки України.

Безпека сьогодні стала як ніколи відносною. KSE Foundation, наші донори та партнери робимо все і робитимемо ще більше, щоб захистити тих, хто кожного дня ризикує життям заради нашої свободи. 

Дякуємо нашому партнеру за швидке реагування на потреби ЗСУ. «ПУМБ» є стратегічним партнером KSE з 2017 року. У грудні 2021 року банк посилив підтримку Київської школи економіки, надавши грант у розмірі $1 000 000 на розвиток KSE протягом 10 років.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати