4 мільйони гривень від ПУМБ для освіти під час війни!

Наш стратегічний партнер, банк ПУМБ, продовжує підтримувати Київську школу економіки попри війну.

ПУМБ залишається стабільним банком в умовах постійних економічних викликів воєнного часу — тож є для нашої команди не лише багаторічним партнером, але й прикладом ефективного управління.

Інституційна підтримка від ПУМБ дозволить KSE і надалі готувати професіоналів, що спроможні втілювати якісні зміни і відновлювати Україну після Перемоги.

На початку повномасштабного вторгнення Київська школа економіки разом із нашими стратегічними партнерами прийняла рішення не призупиняти освітній розвиток. Підтримка від ПУМБ дозволила нам продовжити стипендійну програму та надати знижки на навчання студентам із винятковими здібностями і високими академічними досягненнями.

Сьогодні у KSE працює 28 найкращих викладачів, які навчають 400 наших студентів — усе завдяки постійній підтримці партнерів, які допомагають нам боротись за право українців на якісну освіту навіть у війну.

Усе це було б неможливим без наших друзів із команди ПУМБ. Ми пишаємося нашим партнерством і дякуємо, що даєте можливості для руху уперед! Ось, що про отримані завдяки вам знижки на навчання кажуть наші студенти:

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати