Міжнародна технологічна компанія Ajax Systems, благодійний фонд Київської школи економіки (KSE Foundation) та університет Київської школи економіки (KSE University) підписали меморандум про співпрацю. У його межах Ajax Systems інвестувала у відкриття та розвиток Інженерної школи KSE.

Мета співпраці – підтримка освітніх та наукових ініціатив, мотивація молоді до активної соціальної позиції та розвитку місцевого самоврядування, а також сприяння статусу України як інноваційної цифрової країни. 

Тимофій Брік, ректор KSE University: «Попри війну та відтік кваліфікованих кадрів, Україна продовжує займати високі позиції у світових рейтингах за рівнем розвитку інноваційних технологій та професійних компетенцій громадян. Переконаний, що співпраця KSE Foundation, KSE University та Ajax Systems сприятиме розвитку технологічних галузей, появі нових кваліфікованих кадрів та покращенню конкурентоздатності України у сфері інновацій і цифрових технологій».

Першим освітнім продуктом Інженерної школи стане програма з мікроелектроніки, створена у партнерстві з ETH Zurich – одним з найкращих технічних інститутів у світі. Вона стартує вже у вересні. Метою цієї програми є підготовка значимої кількості інженерів-електриків в Україні. Програма передбачає залучення міжнародного досвіду та інклюзивний підхід до навчання.

Інвестиція Ajax Systems допоможе створити сучасну навчальну базу для підготовки фахівців у таких ключових напрямах, як електротехніка, машинобудування, матеріалознавство, інженерія програмного забезпечення та біотехнологічна інженерія. 

Ajax Systems стала першим корпоративним українським партнером Інженерної школи KSE, що підтверджує місію компанії розвивати інновації та освіту в Україні.

У межах цієї співпраці також планується залучення інженерів-переможців програми «Talents for Ukraine» від KSE Foundation до спільних ініціатив Ajax Systems та Київської школи економіки, а також співпраця технічних спеціалістів компанії зі студентами та викладачами Інженерної школи.

Валентин Гриценко, CMO Ajax Systems: «Для нас важливо створювати можливості для обміну досвідом між експертами індустрії, викладачами та майбутніми спеціалістами в галузі інженерії. Тому ми запустили освітню ініціативу «Ajax Next», в рамках якої активно співпрацюємо із закладами освіти. Раді, що нашим новим партнером став університет KSE, і ми зможемо підтримати їх у відкритті повністю нового напрямку – Інженерної школи».

Випускники цієї програми будуть потрібні в інноваційних компаніях та відіграватимуть важливу роль у відновленні України під час і після війни. Завдяки здобутим знанням та потужній спільноті випускників, студенти матимуть можливість проходити стажування і продовжувати кар’єрне зростання в українських та міжнародних компаніях і корпораціях.

Програма містить в собі різноманітні курси, такі як:

  • фізика напівпровідників;
  • схемотехніка;
  • проєктування інтегральних схем (VLSI);
  • аналогові інтегральні схеми;
  • системи зв’язку та навігації;
  • оптика та фотоніка.

Студенти також матимуть можливість проходити стажування в ETH Zurich, де зможуть працювати та проводити експерименти в сучасній лабораторії з найновітнішим обладнанням. Програма передбачає змішаний формат навчання, що поєднує заняття на кампусі KSE та дистанційні заняття, забезпечуючи гнучкість та доступність освіти.

Це партнерство створює нові можливості для студентів, які зможуть отримати не лише теоретичні знання, але й практичні навички роботи з найсучаснішими технологіями, що відповідають світовим стандартам.

Додаткова інформація

Інженерна школа KSE була створена з метою підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі інженерії та технологій, що є критично важливими для майбутнього розвитку України. Школа пропонує навчальні програми, розроблені спільно з провідними університетами та науковими установами, з акцентом на практичне застосування знань у реальних проєктах.

Ajax Systems — міжнародна технологічна компанія і найбільший у Європі виробник систем безпеки. У компанії працює 3, 300 працівників, серед яких велика команда технічних спеціалістів. Продуктове портфоліо налічує понад 135 бездротових і дротових пристроїв для безпеки й автоматизації. Ajax Systems пропонує рішення для захисту від вторгнення, відеоспостереження, виявлення пожежі, автоматизації дому та запобігання потопу. Сьогодні Ajax захищає понад 2,5 млн користувачів у 187 країнах світу.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати