Знайомимо з новими переможцями Talents for Ukraine від KSE Foundation — це натхненні та талановиті люді, які прагнуть зробити світ кращим.

⭐️Оксана Окулова — титулована українська вчителька, яка увійшла до ТОП-20 Global Teacher Prize Ukraine 2017 та отримала звання «Вчитель-Новатор» від Microsoft. Наша переможниця активно залучає учнів до розвитку науки і технічної творчості та має численні нагороди на національному й міжнародному рівнях. Оксана прагне створити для учнів STEM-лабораторію із сучасним оснащенням. Завдяки її зусиллям школярі отримали комплекс мультимедійного та електронного вимірювального обладнання для проведення уроків природничо-математичного циклу.

«Кожний наступний день не схожий на попередній. Кожний урок — нові емоції, нові враження. Вчимося в дітей, як і вони у нас», — коментує Оксана.

⭐️Нікіта Жемеренко — засновник бренду із створення гітар SWFT GTRS. Наш переможець присвятив своє життя створенню музичних інструментів з унікальним дизайном і винятковою якістю. Зараз працює над благодійною ініціативою, в межах якої спільно з Кеном Лоуренсом (майстром, який робить гітари для Джеймса Хетфілда з Metallica) виготовляє гітару, яка буде передана видатним музикантам для збору коштів на відновлення музею Сковороди в Харківській області. Найближчим часом Нікіта планує зосередитися на створенні нових гітарних форм і співпраці з художниками.

«Майте сміливість чинити так, як ви вважаєте за потрібне. У цьому житті не буде нікого більш правішого, ніж ви самі», — підкреслює Нікіта.

⭐️Максим Мельник — винахідник та інженер, який поєднує свою професійну діяльність із прагненням до інновацій та саморозвитку. Одним із найважливіших досягнень нашого переможця є розробка верстатів та поворотного механізму для автомобілів, призначених для людей з обмеженими можливостями. Він займається постійним удосконаленням своїх винаходів, прагнучи зробити їх ще більш ефективними та доступними. Найближчим часом Максим планує зосередитися на технічному обслуговуванні та модернізації цього обладнання, що дозволить підвищити його надійність і продовжити термін експлуатації.

«Хоробрість — це здатність діяти, навіть коли страшно. Це не відсутність страху, а вміння його подолати і йти вперед, незважаючи на ризики», — ділиться Максим.

Більше про переможців Talents For UkraineKSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати