Завдяки Talents for Ukraine від KSE Foundation сьогодні ми знайомимо вас з новою трійцею переможців, які своїми зусиллями змінюють Україну на краще.

⭐️Тетяна Ходаківська — українська режисерка, яка активно працює над поверненням депортованих дітей до України та протидіє пропаганді. В рамках свого проєкту спрямовує зусилля на захист ідентичності та протидію фальшивим наративам, які загрожують українським дітям. Документальний фільм, над яким вона працює зараз як режисерка та одна з продюсерок, базується на реальних історіях дітей, яким вдалося повернутися з депортації або незаконного утримання на контрольованих росією територіях.

«Ми повинні допомагати іншим, чи то матеріально, чи створюючи фільм, чи навчаючи когось чому-небудь», — коментує Тетяна.

⭐️Олексій Ігнатенко — доктор фізико-математичних наук, професор кафедри комп’ютерних наук, інформаційних технологій УКУ, доцент НАУКМА і КАУ. Він бере участь у численних дослідженнях та обговореннях різних аспектів наукових проблем. Серед його наукових інтересів — теорія ігор, агентні моделі та машинне навчання. Наш переможець мріє написати підручник з теорії ігор українською мовою, аби навчальні матеріали повинні бути доступними широкому колу читачів. Олексій переконаний у потенціалі постійного навчання та самовдосконалення.

«Що допомагає досягати успіху? Напевно, це вміння не зупинятися, коли щось не виходить», — зазначає Олексій.

⭐️Андрій Палаш — співзасновник ГО Культура Медіальна, що підтримує культурний розвиток України, зосереджуючись на сучасному та медіамистецтві, а також формуванні публічних просторів у Дніпрі. Він працює над зміною культурної парадигми міста та вже реалізував низку успішних проєктів, серед яких — побудова культурного простору «Сцена». Проєкт став популярним місцем для культурних подій та отримав визнання на міжнародному рівні. Крім того, Андрію вдалося запустити Центр сучасної культури у Дніпрі (DCCC), де проводилися мистецькі резиденції,  виставки та фестивалі.

«Змінювати локальне культурне середовище, досліджувати його та переосмислювати — це те, що мотивує мене прокидатися щоранку та діяти», — розповідає Андрій.


Більше про переможців Talents For Ukraine

 

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати