Представляємо трьох нових переможців грантової програми “Talеnts for Ukraine”! Журі обрало їх з-поміж сотень заявок – кожен переможець отримав по 5 тисяч доларів на досягнення своїх мрій від KSE Foundation. Це лідер руху вуличного футболу, аніматор та засновниця програми менторства для старшокласників.

Сергій Савенок – лідер руху вуличного футболу та власник школи футбольного фристайлу. Упродовж 6 років він організовує турніри з вуличного панна футболу, а також виступає із власною шоу-програмою в Україні та за кордоном. За цей час Сергій відкрив власну школу футбольного фристайлу, де вже понад 500 учнів здобули спортивні навички. Наш переможець популяризує саме вуличний вид спорту, адже, розповідає, не у всіх дітей є можливість відвідувати секції та грати на стадіонах.

Леонід Тивонюк – режисер, аніматор і організатор фестивалю анімації “Задзеркалля”. Леонід створив студію з навчання та створення соціальної анімації для дітей та підлітків, а в майбутньому планує продовжити просувати українську стоп-моушн анімацію у міжнародних проєктах.

Ольга Руда – засновниця та керівниця Програми менторства 10:11, концепт-дизайнерка освітніх технологічних продуктів. На сьогодні програма менторства Ольги зібрала вже понад 200 менторів – вони допомогли 300 школярам обрати майбутню професії, навчили досягати цілей і шукати можливості.

На сьогодні переможцями “Talеnts for Ukraine” від KSE Foundation стали вже понад 100 українців! Познайомтесь із ними ближче

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати