Що ми робимо

img

KSE Charitable Foundation — це де-юре два фонди, один зареєстрований у США, 501.c.3, а інший — в Україні.

KSE Foundation ставить за мету розвиток України та українського суспільства через підтримку освіти та науки.

Наразі, крім освітнього програмінгу, KSE залучає кошти на благодійну допомогу для населення та захисників України. Однак без належної уваги до освіти – стратегічне бачення для післявоєнної відбудови України неможливе.

Ми працюємо завдяки вашій підтримці, і прагнемо бути повністю прозорими в нашій роботі.

Щомісяця відбуватиметься аудит діяльності фонду, що дозволить переконатися в ефективності використання коштів.

Працюючи безпосередньо з Урядом України, іншими фондами та волонтерськими організаціями, KSE зарекомендувала себе як один з найбільших фондів гуманітарної допомоги, що забезпечує життєво необхідні ліки та захисні комплекти для добровольців та простих громадян.

KSE Foundation увійшов в ТОП-5 фандрейзерів, які залучили найбільше коштів для українців та армії під час війни за версією Forbes.

3
3 місце серед благодійних фондів за ефективністю фандрайзингу за рейтингом Forbes Ukraine
4
4 місце рейтингу Forbes Ukraine серед недержавних фондів та громадських організацій, які найефективніше залучають кошти для підтримки українців та ЗСУ
ІСТОРІЯ
1996На базі Національного університету “Києво - Могиляньска академія” створено Консорціум економічної освіти та досліджень (EERC)
2000Був створений благодійний фонд у США - відповідає вимогам 501 (с)(3)
2006EERC став незалежним університетом та отримав назву Київської школи економіки (KSE)
2007Створено Благодійний Фонд KSE в Україні для збору пожертвувань на освітні цілі. Створено партнерство з Х’юстонським університетом (магістерська програма подвійного ступеня з економіки)
2013-2020Було запущено кілька магістерських, МВА та міні МВА програм
2019KSE став частиною Міжнародної асоціації університетів
2022Благодійний фонд KSE розпочав кампанію гуманітарної допомоги на підтримку захисту українців від російської агресії
KSE FOUNDATION ІСНУЄ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПІДТРИМУВАТИ ОСВІТУ ТА НАУКУ В УКРАЇНІ ТА ДОПОМОГТИ УКРАЇНЦЯМ ВІДНОВЛЮВАТИ КРАЇНУ ПІСЛЯ РОСІЙСЬКОГО НАПАДУ
Місія
icon Благодійна допомога постраждалим від війни

Ми ставимо собі за мету швидку реакцію на потреби України та українців у війні.

KSE Foundation має інституціоналізовану програму Help Ukraine, що пріоритезує підтримку наших захисників, українців, що постраждали від війни, а також відновлення освітньої та медичної інфраструктури.

Основна мета щоб кожна з цих програм якнайбільше підтримувала наш уряд і державу і мала якомога більший вплив на життя людей.

icon Допомога молоді на освіту та розвиток наукових проектів

Створення нових інтелектуальних центрів, стартапів та інноваційних підприємств є важливою інвестицією в майбутнє нашої держави.

Інституційна підтримка на навчання на бакалаврських та магістерських програмах, інвестування в фундаментально важливі освітні та наукові проєкти, організаційна та інституційна підтримка як провідних, так і зароджених у часи кризи громадянських ініціатив зі встановлення та збереження інтелектуальної суверенності України – основа майбутнього відновлення економіки України.

Врятуємо життя разом
Пам’ятайте! Незалежно від суми внеску, кожна пожертва має значення!
Пожертвувати
Причини довіряти
Ми віримо, що прозорість, надійне управління та регулярна звітність є фундаментом для успішної та стійкої реалізації програмної діяльності. Це створює довіру між благодійниками та Фондом.
Усі цільові кошти використовуються за призначенням. Невиконані контракти, шахрайство та марнотратство відсутні.
Усі закупівлі відповідають специфікаціям, наданим експертами, донорами та одержувачами. Вартість закуплених гуманітарних товарів дорівнює або менша за поточну ринкову ціну.
Усі поставки відповідають сплаченим рахункам, кількості придбаних товарів, вартості, пункту призначення та одержувачу. Затримки доставки не перевищують 5-10% від усіх договорів.
Операційні та фінансові втрати не перевищують 1-5%. Втрати включають неякісні поставки, конфіскацію, витрати через затримки та відшкодування.
Усі операційні та адміністративні витрати (курсова різниця, зарплати тощо) не перевищують 2% усіх зібраних коштів, тобто менше міжнародної стандартної ставки (5%).
Надходження та витрати відповідають всім закупівлям і послугам.
Збір коштів йде централізовано на підтверджені рахунки організації. Індивідуальні рахунки не використовуються взагалі. Усі кошти витрачаються якісно та оперативно. Кошти залишаються на рахунках не більше 1-2 днів. Залишки фінансів на рахунках мінімальні (1-3% загального місячного обороту).

Підтримка партнерів перетворює волонтерство на реальну силу, здатну приносити користь тисячам наших громадян. Ми дякуємо представникам Nova Ukraine за фінансову допомогу та високу довіру до роботи KSE Foundation

Фінансова група ICU ua передала 4.5 млн грн для команди KSE на гуманітарну допомогу для українців. Дякуємо представникам ICU за цей внесок задля підтримки наших захисників!

Криптофонд Aid for Ukraine передав $221,4 тисячі на засоби індивідуального захисту для українських бійців. Дякуємо фонду за внесок, Ваша підтримка зараз є як ніколи важливою.

Дякую нашим постійному партнеру – банку ПУМБ, який з 2017 року надає інституційну підтримку KSE і став першим бізнесом, що підтримав Фонд з початку війни.

Дякуємо компанії Wirex, яка здійснила пожертву на рахунок KSE Foundation у розмірі 336 тисяч гривень. Це надало можливість KSE Foundation здійснити додаткові закупівлі шоломів для військових в Сумській області

Компанія Cpamatica – глобальне агентство перформанс-маркетингу – здійснила пожертву у обсязі 209,9 тис. грн. KSE Foundation вдячний за внесок Cpamatica та за високу оцінку нашої праці та за підтримку України та її громадян у часи надзвичайних викликів.

Компанія Chernovetskyi Investment Group надала 450 тисяч гривень на відновлення амбулаторії в селищі Макарів на Київщині. Ми вдячні Chernovetskyi Investment Group за внесок та підтримку цього гуманітарного проєкту.

Ми вдячні компанії «Фармак» за високу довіру до роботи команди KSE та підтримку роботи Школи навіть у часи війни. Компанія «Фармак» підтримала Kyiv School of Economics у розвитку освітніх проєктів

За організаційної та логістичної підтримки HelpUA.ch команда KSE Foundation придбала та передала на передову 30030 медичних бандажів для першої допомоги при кровотечі. Ми дякуємо асоціації HelpUA.ch за підтримку, яка рятує життя наших захисників.

Команда

Правління Команда Рада директорів Міжнародна академічна рада
Тимофій Милованов
Тимофій Милованов
Президент KSE
Світлана Денисенко
Світлана Денисенко
Директорка KSE Foundation
Марина Борисенко
Марина Борисенко
Заступниця директорки з гуманітарного напрямку KSE Foundation
Анастасія Тищенко
Анастасія Тищенко
Заступниця директорки з оборонного напрямку та проєктів підтримки Захисників
Олена Саприкіна
Олена Саприкіна
Заступниця директорки з інституційного та партнерського розвитку KSE Foundation
Марія Гусаренко
Марія Гусаренко
Керівниця напрямку взаємодії зі стейкхолдерами KSE Foundation
Ольга Кириленко
Ольга Кириленко
Керівниця напрямку розвитку талантів та спільнот KSE Foundation
Анна Мазарчук
Анна Мазарчук
Менеджерка з розвитку
Антон Афанасьєв
Антон Афанасьєв
Менеджер з оборонних проєктів та підтримки Захисників

Рада директорів Київської школи економіки — це головний керівний орган Школи. Під час щорічної зустрічі членів Ради затверджуються політики, переглядаються напрями діяльності Школи та визначаються пріоритети розвитку на найближчі роки. Рада директорів також підсилена старшими радниками та Почесним Головою, що мають високий рівень знань та експертизи у своїх сферах.

Рада директорів Київської школи економіки налічує 4 співголови, 11 членів, 3 старших радники та 1 Почесного Голову.

Співголови Ради директорів:

  • Олена Білан — очільниця Департменту досліджень, головна економістка у Dragon Capital; KSE’2002, голова стратегічного комітету Ради директорів
  • Олександр Кравченко — партнер McKinsey & Company, голова бюджетно-фінансового комітету Ради директорів
  • Макар Пасенюк — партнер-засновник ICU, Співголова Ради директорів KSE, голова фандрейзингового комітету
  • Анна Нагірна — голова кафедри інтегративних досліджень Юджина Айзенберга у Школі менеджменту Айзенберга, Університет Массачусетса в Емгерсті (США)

Члени Ради директорів:

  • Торбьорн Бекер — директор Стокгольмського інституту перехідної економіки (SITE)
  • Святослав Вакарчук — музикант, громадський активіст
  • Джон Гербст — директор Атлантичної Ради Центру Євразії імені Діну Патріціо
  • Олександр Жолудь — головний експерт Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України
  • Алекс Ліссітса — голова ради директорів Індустріальної молочної компанії (ІМК)
  • Роджер Майєрсон — лауреат Нобелівської премії з економіки 2007 року, професор Університету Чикаго
  • Тимофій Милованов — президент KSE, професор Пітсбурзького університету, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (2019-2020); KSE’1999
  • Томаш Фіала — генеральний директор Dragon Сapital
  • Майкл Макфол — директор Інституту міжнародних досліджень Фрімана-Споглі (FSI), ексрадник Президента США з питань національної безпеки, посол США в Росії (2012-2014), співголова міжнародної робочої групи з питань санкцій проти РФ
  • Лола Вотцель — старша партнерка McKinsey & Company, директорка McKinsey Global Institute
  • Вільям Тейлор — віцепрезидент з питань Європи та Росії в Інституті миру США, 6-й посол США в Україні (2006-2009), тимчасовий повірений у справах США в Україні у 2019 році.

Старші радники:

  • Андерс Аслунд — старший радник Ради директорів, старший науковий співробітник Атлантичної Ради Центру Євразії імені Діну Патріціо
  • Юрій Городніченко — представник Міжнародної академічної ради KSE, професор Університету Каліфорнії в Берклі, KSE’2001, голова комітету Ради директорів з реорганізації
  • Регіна Ян — старша радниця Ради директорів, виконавча директорка у PCORI, старша радниця фонду Євразія

Почесний Голова Ради:

  • Єгор Григоренко — партнер Deloitte, керівник департаменту консалтингу Deloitte в Україні, KSE’2001

Секретарка Ради директорів — Світлана Денисенко, [email protected].

Міжнародна академічна рада Київської школи економіки — це дорадчий орган Ради директорів Київської школи економіки, основною функцією якого є надання експертної підтримки та оцінювання забезпечення академічної доброчесності для дотримання Київською школою економіки високих стандартів якості викладання та досліджень.

Міжнародна академічна рада Київської школи економіки налічує голову, заступника голови, 11 членів.

Голова Міжнародної академічної ради:

  • Роджер Майєрсон — лауреат Нобелівської премії з економіки 2007 року, професор Університету Чикаго

Заступник голови Міжнародної академічної ради:

  • Дмитро Голод — асоційований декан у коледжі бізнесу в Університеті штату Нью-Йорк Stony Brook, KSE`2000

Члени Міжнародної академічної ради:

  • Пол Грегорі — професор Університету Г’юстона
  • Анна Нагірна — голова кафедри інтегративних досліджень Юджина Айзенберга у Школі менеджменту Айзенберга, Університет Массачусетса в Емгерсті (США)
  • Вікторія Гнатковська — професорка Університету Британської Колумбії у Ванкувері; KSE`2000
  • Костянтин Сонін — професор Університету Чікаго і Вищої школи економіки
  • Сергій Плохій — професор Гарвардського університету, директор Українського дослідницького інституту в Гарварді
  • Майкл Бурда — професор Школи бізнесу та економіки Берлінського університету імені Гумбольдта
  • Тимофій Милованов — президент KSE, професор Пітсбурзького університету; KSE`1999
  • Чарльз Бекер — голова факультету економіки Університету Дюка
  • Юрій Городніченко — професор Університету Каліфорнії в Берклі; KSE`2001
  • Марина Вязовська — українська математикиня, професорка швейцарської Федеральної політехнічної школи Лозанни (EPFL), лауреатка Філдсівської премії
  • Олександра Матвійчук — правозахисниця, голова Центру громадянських свобод, який у 2022 році отримав Нобелівську премію миру

Секретарка Міжнародної академічної ради — Ольга Фарятьєва, [email protected]