Раді представити вам наших нових переможниць програми #TalentsForUkraine, які отримали від KSE Foundation гранти на реалізацію та власний розвиток. Серед них солістка гурту «Tember Blanche», журналістка та професорка Стенфордського університету.

Олександра Ганапольська – солістка та сонграйтерка гурту «Tember Blanche». У 2021 році стала учасницею конкурсу «Голос країни», потрапивши у команду до співака Монатіка. Її авторська пісня «Вечорниці» набрала понад 2 млн переглядів на YouTube, а згодом спільно з гуртом «Kalush Orchestra» випустила кліп «Калуські вечорниці», який отримав понад 20 мільйонів переглядів. Минулого року дівчина стала фіналісткою національного відбору конкурсу «Євробачення 2023».

Анастасія Береза – журналістка, засновниця медіа «Стрій» і благодійного фонду Небесна гвардія. Дівчина працювала у виданнях «Українська правда», «Цензор.нет», «НВ», «Кореспондент», а у 2015 році стала першою жінкою-учасницею програми із прикомандирування журналістів до військової частини під час бойових дій. Вона заснувала організацію «Небесна гвардія», яка вшановує пам’ять загиблих українських військових та допомагає їхнім родинам. Увійшла за цю діяльність в ТОП-100 найвпливовіших жінок України за версією журналу Фокус за результатами першого року війни. Наша переможниця зараз сфокусована на проєкті «Стрій» – медіа про загиблих військових для збереження національної пам’яті та інформаційної підтримки їхніх рідних.

Юлія Ільчук – професорка Стенфордського університету, вчена, перекладачка, завідувачка кафедри славістики. Вона здобула Ph.D. зі словʼянських мов та літератури в Університеті Південної Каліфорнії. Основні дослідницькі інтереси Юлії охоплюють широкий спектр питань культурного обміну, взаємодії та запозичень між Україною та Росією. Останній її книжковий проєкт під назвою «Зниклі: Пам’ять, темпоральність, ідентичність в Україні після Євромайдану» переглядає питання студій пам’яті – колективну пам’ять і травму, постпам’ять, меморіали та примирення.

Більше про переможців Talents For Ukraine

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати