Подія, яка змінить життя сотень студентів, що постраждали від війни. Благодійний фонд Київської школи економіки запрошує на благодійний вечір «Sustaining Ukraine Through Education».

На зустрічі разом зберуться ті, хто підтримує Україну та її розвиток навіть у війні. Це партнери KSE, благодійники, друзі зі сфери бізнесу та урядування, військові, випускники, студенти – усі ті, хто вірить, що зміни у наших руках.

Дата: 19 листопада 2023 року (неділя)

Місце: Київ, точна локація буде повідомлена гостям додатково з міркувань безпеки

Формат: Black Tie Optional

Мета заходу – зібрати кошти для надання освітніх стипендій дітям ВПО, військовослужбовцям, пораненим воїнам, ветеранам війни, їхнім дітям.

Війна серйозно вразила наш народ, особливо глибоко зачепивши життя наших дітей. Втрата домівок і близьких, важкі випробування не змогли зламати дух нашої молоді.

Їх жага до знань та прагнення здобути освіту сильніше, ніж будь-коли, адже вони розуміють, що вони є запорукою майбутнього України.

Центральною на нашій зустрічі є тема реалізації надій та втілення талантів.

Грантова програма для здобуття вищої освіти існує завдяки благодійникам KSE Foundation – ініціатива дозволяє військовим і ветеранам ефективно реінтегруватись у цивільне життя через здобуття нової професії або покращення кваліфікаційного рівня на магістратурі. Для дітей військових і вступників, які були вимушені покинути свої домівки через війну – це шанс отримати бажану освіту та важлива мотивація залишитись в Україні.

Приєднуйтесь до благодійного вечора: https://kse.ua/ua/events/?eid=10784

Більше про подію (українською)

More about the event (in English)

Разом для підтримки тих, хто найбільше постраждав від війни. До зустрічі!

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати