547 нових студентів Київської школи економіки! Цього року частиною наших талановитих і розумних вступників стали й українські захисники – ветерани війни і військовослужбовці, які боролись за Україну на полі бою. Серед них піхотинці, штурмовики, парамедики. Люди, для яких ми прагнемо стати новим стартом і спільнотою, яка завжди підтримає.

Разом із студентами з високими освітніми досягненнями, вони отримали грант від благодійного фонду KSE, який повністю покрив для них вартість вищої освіти за всі навчальні роки! Надати фінансову допомогу студентам вдалось завдяки партнерам і благодійникам KSE Foundation, які попри війну продовжують підтримувати майбутнє України через освіту.

Ви також можете підтримати ветеранів війни, дітей Героїв і дітей ВПО у здобутті бажаної вищої освіти – доєднуйтесь до збору (оберіть опцію TalentPRO/ Scholarships for War-Affected).

“В усьому, що ми робимо, необхідно покладатися на власні сили. Але тут, в Київській школі економіки, ми відчуваємо могутність спільноти. Тут студенти збирають 2 мільйони доларів на медичні гелікоптери, організовують посвяту та співпрацюють заради спільної мети. Я хочу, щоб ви пам’ятали, що кожна ваша шалена ідея знайде відгук у стінах КSE і ми зробимо все для того, щоб вона втілилась у життя”, – Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation.

Також завдяки стипендійній програмі від KSE Foundation ми пишаємось бачити серед першокурсників особливих для нас студентів: дітей загиблих воїнів і молодь, яка була вимушена покинути свої домівки через війну та приїхала до нас з тимчасово окупованих територій. У Київській школі економіки вони вивчатимуть право, соціальну психологію, публічну політику та врядування тощо.

Вітаємо у родині та бажаємо великих досягнень!

Доєднуйтесь до підтримки майбутнього за посиланням: https://foundation.kse.ua/?form=FUNDALUZUGZ (оберіть опцію TalentPRO/ Scholarships for War-Affected).

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати