Як українським школярам легально заробити кишенькові гроші? Маємо 10 бізнес-планів, які учні з Умані розробили за допомогою штучного інтелекту!
Сьогодні Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, разом із директоркою з розвитку KSE Foundation Маргаритою Челаковою та студентками KSE приїхали до школярів Українського аграрного ліцею в Умані.
Разом з учнями 10 і 11 класів Тимофій і студентки KSE Олександра Гоголь, Анастасія Базір, Анна Мельник і Марія Олійник, досліджували штучний інтелект та вчились ефективно вирішувати практичні задачі за допомогою нейромереж. Президент KSE не лише провів для учасників воркшоп з основ написання промптів, але і навчив працювати з ChatGPT так, аби вшиті у структуру чату обмеження не заважали отримати коректний результат.
Отримані знання одразу застосували на практиці: 50 учнів розділились на 10 команд та за допомогою нейромережі шукали спосіб легального (та ефективного) заробітку кишенькових грошей.
Наше журі цього разу – ліцеїсти Едуард Фіщенко, Андрій Коріненко та Арсентій Турло. Хлопці взяли участь у першому всеукраїнському змаганні із застосування штучного інтелекту KSE Prompt Design Chellenge, який пройшов наприкінці квітня. Тоді вони в складі команди “Gpt.Ed” представляли свій ліцей у Київській школі економіки, а тепер взяли на себе важливу місію обрати переможців серед однокласників.
Перемогу здобули Марія Комісаренко, Ганна Редванська, Артемій Войцеховський, Максим Бичков і Андрій Береза! За допомогою штучного інтелекту школярі створили бізнес-модель прокату самокатів: прорахували фінансові потоки, проаналізували ринок і зробили детальний аналіз ідеї.
Більшість з учасників сьогоднішнього заходу вже активно використовують нейромережі для вирішення домашніх завдань – ChatGPT допомагає їм із пошуком інформації, систематизуванням даних і складанням графіків. А тепер зможуть працювати з ШІ ще ефективніше.
Щиро вітаємо переможців та кожного учасника – усі ви продемонстрували не тільки знання штучного інтелекту, а й навички роботи в команді та швидкого прийняття рішень. Дякуємо за активну участь та цікаві ідеї. Ми віримо, що в майбутньому ви станете справжніми професіоналами у галузі ШІ та поза її межами. І обов’язково зміните Україну на краще!