Упродовж минулого місяця благодійники KSE Foundation зробили 466 тисяч доларів внесків на підтримку освіти воєнного часу та 364 тисячі доларів – на армію, навчання пілотів дронів, медичні послуги і місії ГУР МО України. 

«У листопаді ми отримали 830  297 доларів благодійних внесків, це близько 30,5 мільйона гривень за поточним курсом. Уперше з 24 лютого більша частина з них була надана саме на підтримку освіти української молоді, що постраждала від війни, але лишилася в Україні: 56% від зібраної суми мають цільове призначення інституційної підтримки університету Київської школи економіки. Порятунок життів залишається нашим пріоритетом, але ми вдячні, що попри війну маємо можливість підтримувати молодь в здобутті освіти», – зазначила Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation.

Серед стипендіатів KSE: молодь, яка втратила дім через війну, діти загиблих воїнів, ветерани війни.

Основна частина внесків місяця була зроблена під час благодійного вечору «Sustaining Ukraine Through Education», який KSE Foundation провів у Києві 19 листопада. Він став початком різдвяної фандрейзингової кампанії Київської школи економіки, мета якої зібрати 2 мільйони доларів для підтримки освіти молоді, яка постраждала від війни.

Найбільшими благодійниками листопада стали фінансова група ICU та UKRAINE HOUSE DC FOUNDATION. Вони зробили внески у розмірі 100 тисяч доларів.

У листопаді внески благодійників були спрямовані на облаштування укриттів у школах і дитячих садках у межах проєкту «ЗАХИСТОК: Безпечна освіта», підтримку освіти та талановитих українців, захисну амуніцію, засоби зв’язку, спостереження й інше.

«Ще майже $300 000 цього місяця, як і в попередні, ми інвестували в навчання пілотів розвідувальних дронів у десятках центрів підготовки. Один із наших головних пріоритетів – забезпечити українським воїнам технологічну перевагу на полі бої. Ми закупили понад 1500 безпілотників з початку повномасштабного вторгнення», – зазначила Світлана Денисенко.

Найбільше коштів у листопаді KSE Foundation направив на придбання гелікоптеру медичної евакуації та підтримку місій порятунку ГУР МО України.

Загалом KSE Foundation придбав уже два гелікоптери медичної евакуації для Головного управління розвідки. Постачання здійснюється у межах ініціативи студентів Київської школи економіки «Donate To Evacuate» та у співпраці з DefDev (UKRAINIAN DEFENSE DEVELOPMENT CHARITY FUND).

Повний звіт KSE Foundation за листопад 2023

___

KSE Foundation – освітній благодійний фонд, започаткований Київською школою економіки у 2007 році. З початком повномасштабного вторгнення Фонд розширив діяльність також на відбудову інфраструктури, підтримку армії, розвиток обороноздатності та допомогу українцям, які постраждали від війни.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати